Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Számodra mi lenne egy ideális...

Számodra mi lenne egy ideális otthonban? (FONTOS NAGYON MINNÉL TÖBBEN IRJATOK)

Figyelt kérdés
bármit irhattok..lehet pl kettöt tapsolsz és felkapcsolódik a villany stb..:D ilyenekre gondoltam:) Fontos mert közvélemény kutatás:)
2010. okt. 11. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha a villanyt említetted, akkor ideális otthonban közvetlenül a villanykapcsoló mellett/alatt ne legyen konnektor (nekünk most így van, nem tudom, ki találta ki).

Amúgy nekem nincsenek nagy igényeim, legyen a konyha teljesen berendezve (hűtő, fagyasztó, tűzhely elengedhetetlen). Fürdőszobában tükör, mosdó, fürdőkád, mosógép. A WC legyen külön a fürdőtől. Legyen mindenhol nagyon sok tároló (polcok szekrények, fiókok stb.). Legyen a hálóban vagy nappaliban sok hely a könyveknek. Egyik legfontosabb nekem, hogy sok hely legyen a növényeknek (nagy keleti, nyugati ablakok és legyen olyan hely, amit hűvösebbel lehet tartani teleltetés miatt). Tényleg nincsenek nagy igényeim... :)

2010. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmi extra igazából,csak családias hangulatú,kényelmes legyen.Legyen mindennek helye és nem árt ha minden funkcionális.csak azért írom,mert mindig kapok valamit ami tulajdonképpen semmire se jó csak porfogó,ki meg nem dobhatom...
2010. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok az első? Nekem az ideális otthonban lenne 1 pianínó, egy zeneszoba (keverőpultokkal hangszerekkel ...stb) Lenne úszómedence, lenne házibár, meg játékterem csocso-, meg billiárdasztallal. A családi részleget romantikusan halvány pasztellaszínekkel képzelném el. Nem kellene sem antik, sem extrém csak legyen olyan családias, otthonos. Fotótapéta néhány helyre fontos. Persze ehhez anyagi függetlenség is kellene...
2010. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A WC legyen külön a fürdőtől

A konyhában mindenképpen két mosogatótálca legyen!!

Legyen vmi előszoba/gardrób

A falak ne legyenek vizesek


....hirtelen ennyi :)

2010. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nagy ablakok olyan ablakpárkánnyal, ahol lehet ülni

galéria, tehát hogy az emeletről le lehessen látni a nappalira, szélesen, szép korláttal.

hangulatos ki fürdő

télikert

hatalmas gardrób(mint a neveletlen hercegnőben)

2 mosogatótálca, mosogatógép

sok virág

terasz

hát vannak elképzeléseim...

2010. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amit az ökoházak tudnak, az nekem pont jó (lenne). Aztán az, hogy nagyon jó legyen a hangszigetelése, hogy a külső zajok ne zavarjanak.
2010. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem egyrészt az lenne az ideális, ha egy otthonban szép nagy szobák lennének, nem ilyen panelos méretűek...

Illetve amit én nagyon szeretnék, az egy igazi, angolos kandalló. De asszem ez csak álom, főleg panelben :D

2010. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én olyan öltözőszobát szeretnék, mint amilyen Sarah Jessica Parkernek volt a Sex and the city-ben. Azon kívül kertet szeretnék, mert nem szeretek emeletes házban lakni és még egy kádat is szeretnék, mert a lakásunkban csak zuhanyfülke van és abban nem lehet habfürdőzni. :)
2010. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Órási könyvespolc/szekrény - mamasannal és papasannal, nagy gardrób, sarokkádas fürdő egy türkizkék fürdőszobában, NEM EMELETES, baldachinos ágy egy tágas hálószobában, olyan konyha ami az amerikai filmekben van, hogy középen is pult van "négyzet" alakban... Nagyjából ennyi jutott eszembe. de mindez egy aprócska kellemes kis lakásban... :-)
2010. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne az ideális ,ha nem kellene attól félni,mikor dől ránk.Nagyon öreg ház,fel újjítgatjuk,de ez kevés.Teljes tetőcsere kéne,lapostetős:(
2010. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!