Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Számodra mi lenne egy ideális...

Számodra mi lenne egy ideális otthonban? (FONTOS NAGYON MINNÉL TÖBBEN IRJATOK)

Figyelt kérdés
bármit irhattok..lehet pl kettöt tapsolsz és felkapcsolódik a villany stb..:D ilyenekre gondoltam:) Fontos mert közvélemény kutatás:)
2010. okt. 11. 19:24
1 2
 11/15 anonim válasza:

ma 21:06 vagyok


osztom az előző hozzászólásokat:

olyan ablak olyan párkánnyal ahová lehet ülni - kis kori álmom illetve a wc legyen külön a fürdőtől. előszoba mindenképp, és ott lenne egy szép cipőszekrény. :-)

2010. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

huu. iszonyat sok ötletem, vágyam van :D


most egy panelban lakom, amit tulajdonképpen szeretek is, nem vágyom családi házra.

de!

szeretnék mondjuk a 12.en lakni, mert onnan iszonyat jó a panoráma.

hasznát tudnám venni egy kb 6nm-es gardróbnak, és akkor a szobában csak a könyveimnek és a dísztárgyaknak kéne helyet csinálnom.

imádom az ikeás bútorokat, cuccokat, szóval egy számomra ideális lakásban kb csak azok lennének.

jó lenne, ha lenne külön wc, meg olyan is, ami a fürdőben van.

ha valami geothermikus energiával lenne fűtve a ház, így alacsonyabbak lennének a költségek, ugyanígy örülnék egy napkollektornak is, vagy pl. annak, ha a wc-t az elhasznált fürdővízzel tudnám öblíteni. rengeteg pénzt meg tudnék ezzel spórolni...


egy kicsivel nagyobb erkély is hasznos lenne, nyáron tök jó kiülni haverokkal, dumálni, iszogatni, kajálni.


uhh, most ju eszembe! egy belső kétszintes (duplex) lakás teljesítené a vágyaim felét :D

2010. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mindenképpen legyen családi ház, tegnap elromlott a mosógépünk és eláztattuk szegény alattunk lakót. Családi házban egyszerűen lefolyt volna a víz az összefolyón...

Legyenek nagy ablakok, de jó árnyékolás, hogy nyáron ne legyen túl meleg (klímát nem szeretnék, mert drága és környezetszennyező).

Legyen egy nagy előszoba, hatalmas nappali. Legyen egy könyvtárszoba kandallóval, hintaszékkel. Legyen egy zeneszoba, ahol elférnek a hangszereim és jó az akusztikája.

Legyenek nagy szobák ilyen beülős ablakokkal, amit már írtak.

Hatalmas konyhát szeretnék, én is főzőszigettel. A konyha legyen egybenyitható a nappalival, hogy tudjunk nagy bulikat rendezni. A nappali nyíljon egy nagy teraszra.

Legyen minden gyereknek külön szobája, valamint legyen egy nagy családi gardrób. Legyen egy otthonos hálószoba, de legyen mellette külön szobája a páromnak és nekem is.

Legyen egy télikert a terasz és a nappali mellett, valamint egy hatalmas udvar, parkosítva. Hátul pedig nagy konyhakert, akár mellette haszonállatok (csirke, kacsa...).

Esetleg lehetne egy nagy külön buli- vagy bálterem. Legyen még konditerem, úszómedence és szauna is. Legyen a ház alatt borospince, a kert mögött szőlő.

És persze legyen mindehhez kiszolgálószemélyzet, szakács, kertész, takarítónő, mert egyedül nem takarítanám, az tuti.


Nincsenek is nagy igényeim :D:D

2010. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy földház az álmom, ami teljesen 0 energia fogyasztású, (napkollektorral, házi szélturbinával, a fől hőjével való fűtéssel (most nem jut eszembe a neve). De belül ultramodern biodesign bútorokkal és felszereléssel, és színes falakkal. Kell egy szoba a nyúlnak, egy másik a többi különleges állatnak. Egy moziszoba, egy tágas nappali, és ami kihagyhatatlan egy igaz szófa.
2010. okt. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

nekem ezek tetszenek:


[link]

2010. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!