Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hova kerüljön a gyerek szoba?

Hova kerüljön a gyerek szoba?

Figyelt kérdés
A gyerek szoba a bejárati ajtó mellé, vagy a belső szobába kerüljön? Kinél, hogy van elrendezve?

2023. júl. 9. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekembol kiindulva (meg a legy zummogesere is felebred, rosszul alszik) biztos, hogy a leheto legeldugottabb helyre tennem a szobajat.



De amugy meg ha valamelyik verzio nem valik be, meg mindig lehet vele cserelni/ varialni.

2023. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én is így gondolom.😊
2023. júl. 9. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:

attól függ mekkora a gyerek, egy 10 évesnél már a bejárat mellé.

Kicsinél meg kózel a ti hálótokhoz

2023. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én belső szobába tenném a jövőre is gondolva. Tiniként minden vágyam lett volna, hogy akkor pattanjak meg észrevétlenül, amikor akarok. :D Az ajtó mellett ez azért könnyebben megy! :)
2023. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor a házat vettük adott volt a 2 hálószoba. Egyik az előszobából nyílik a másik a nappaliból. Gyerekszobának a nappaliból nyílót választottam, azért h központi helyen legyen, ott melegebb is van, könnyebben elérhető onnan a fürdő és a wc, plusz a nappaliból is rálátok! A mi szobánk kissé félreeső helyen van a lakás többi részéhez képest, de nem is baj, főleg ha nő a gyerek, legalább el tudunk vonulni.
nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!