Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha a felnőtt ágy felett van a...

Ha a felnőtt ágy felett van a galeriás gyerekágy, az úgy érdekes? Jobb messzebb tenni?link

Figyelt kérdés

Lassan kamaszkor jön,most 10 éves lesz, több helyet szeretnék a szobában, ezèrt galèriáson gondolkodom.


[link]


[link]


[link]



2023. júl. 16. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Szükségmegoldásnak elmegy, de egy lassan el kellene gondolkodni a külön szobán
2023. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Az unokahúgomnak is galériaágya van. Ilyesmi: [link]


Alatta elfér az íróasztal meg egy szekrény.



A gyerek a szülőkkel van egy szobában nálatok? Már eleve az fura egy kamasznál. A galéria helye mindegy.

2023. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
89%

Hát én tuti nem csinalnám ezt így.

Egy kamasszal egyszobaban semmi penzért nem lennék.


Nekünk még kissebbek a gyerekek, de már most külön szobában vannak.


Nekünk szülőknek vannak szükségleteink. El nem tudnám képzelni, hogy ott szexeljünk pl, mikor a gyerek meg felettünk fekszik. Ha kicsi, ha nagy. (Jó, tudom-tudom, nem csak ágyban lehet. De egy kamasz mellett nappal megoldani, főleg ha a szoba is közös, kihívás).


Illetve egy kamasznál is beindulnak a hormonok...

Arrol ne is beszeljek, hogy egy barát vagy barátnő ottaludna.

2023. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Mi házasságunk abba ment tönkre, hogy az egy szoba miatt és a gyerek cseperedése miatt megszűnt a szex… de ti tudjátok
2023. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nálam nem gond mert a hülye apja nincs is jelen.

Csak kicsit kollégumos érzést kelt. Nem?

2023. júl. 16. 13:42
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

szerintem jobb lenne ketté választani a szobát. Bár nem írtad mekkora, de aha mindkét szoba galériásra van megcsinálva, akkor alatt van helyszekrénynek, íróasztalnak.

Aztán így legalább mindenkinek van privát tere.

2023. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Majd költözünk nagyobba, ez csak átmenet pár évre. Addig akkor felesleges beruházni ebbe?

Igazábol zavar hogy kicsi a lakás es helyet szeretnék nyerni valahogy. Ha nem az ággyal akkor kidobom a szekrénysort es azt kéne akkor megloldani.


Ágy alá nekem nem praktikus iróasztal mert asztalt ablakkal szembe tennék a fény miatt. Nem az ágy alá falhoz

2023. júl. 16. 13:46
 8/13 anonim válasza:
74%

Hát én m8ndenesetre ilyen körülmények közt nem lennék a gyereked.


Sehogy nem jó, hely sincs, semmi más elrendezés nem tetszik ...


Nem lenne rossz, ha nem csak magadat, hanem a gyerek érdekeit is néznéd. Pl egy saját zug, mégha nem is szoba....

2023. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem nézem a gyerekem érdekét?jelenleg én alszom a kiságyban mert elkérte tolem a franciát:D

Mwg miatta ki lett pakolva egy teljes szekrény mert csinált bele magának egy kuckót kispárnával,az albumjaival kislámpával berendezte :)

Mi nem ugy élunk egyutt hogy csak megtűrt szemely egy gyerek idiota.

2023. júl. 16. 14:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha van rá bármi mód akkor ne halogassátok a nagyobba költözést, a gyerek is jobban örülne ha akár egy szekrénynyi külön szobája lenne.

Most azt hiszed nem számít, de mit gondolsz miért nincs ott annyit a "hülye apja"? lehet, hogy nem mondja, de tuti hogy őt is nagyon zavarja hogy közös a szoba a gyerekkel.

Ha szeretnéd, hogy legyen még pár évetek akkor lépj minél előbb és még ha messzebbre is kell költözni, akkor is keressetek legalább egy fél szobával nagyobbat!

A galériás ágy akkor jó szülőkkel ha az csak pár napos tartózkodáshoz kell pl. egy nyaralóban. Más esetekben tényleg csak kényszer megoldás és sokba is kerül. Mert ha elköltöztök akkor nyilván vennétek másféle ágyat.

2023. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!