Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel érdemes kispárnára...

Mivel érdemes kispárnára feliratot és mintát csinálni? És milyen anyagot ajánlanátok alapnak?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek ehhez, eddig csak egyszerű kárpitanyagokból varrtam, de most szeretnék valami érdekeset csinálni.

Milyen anyagot válasszak, ami díszíthető, de lehetőleg puha? Mivel praktikus a rajzot / feliratot elkészíteni? Hímzés, valamilyen festék? Ha festék, akkor milyen, és hogy viselkedik? (Például a szimpla kontúrfesték nem pattog le ilyen használati tárgyról, vagy nem rossz érzés rajta feküdni?)


2008. dec. 31. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Direkt lehet hozzá kapni textil festéket, rávasalható flittereket, strassz köveket. Sablonnal szoktak rá mintákat ecsettel festeni, miután megszárad, 30 fokon kimosni, s lehet is használni, nem kopik le róla a minta. Bár ezek dísznek valók, mindennapi alvásra nem.

A fóti corában láttam olyan üzletet, ahol ehez való dolgokat árulnak. Olyan fajta anyag való a párnához, mint a lepedő, egyszínű, mert azon mutatnak jól a minták.

Deko tv-n szoktak lenni hozzá jó tippek.

2008. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, majd körülnézek a Corában :)


Nem mindennapi alvásra gondoltam, de az ember mégis ha napközben ledől pár percre, óhatatlanul a legközelebbi díszpárnát használja.

2009. jan. 1. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt vannak jó kis ötletek!


[link]

2009. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!