Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Már nem is lehet kapni bútort...

Már nem is lehet kapni bútort összeszerelve?

Figyelt kérdés
Mindenhol lapraszerelt van csak

2023. júl. 29. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bútorboltokban van összeszerelt is nem IKEA minőség (jobb), és nem IKEA áron (drágább) - de van.


Én márciusban vettem 2 szett konyhabútort, összeszerelve jött.

Aztán áprilisban 3 ágyat, az is készen jött, csak a fejtámlát kellett felcsavarozni.

2023. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Én a KAP-nàl néztem ruhásszekrényt, de azt írták szétszerelve szállítják. De akkor nézek más boltot.
2023. júl. 29. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Én az ágyakat innen rendeltem, megnyitottam egy szekrényt, és ott is azt írja, hogy összeszerelt állapotban szállítják:

[link]

2023. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak lapraszerelt bútorok vannak. Csak azoknak az ára jóval magasabb és a szállítási költsége is több.

Tavaly vettünk kanapét aminél épp az volt a baj, hogy nem lehetett úgy szétszedni ahogy gondoltam, nagyon nehezen tudtuk a helyére vinni így.

Ahogy van egy szobabútorunk is ami készre szerelve érkezett. Csak éppen annak darabja került annyiba, mint egy lapra szerelt bútorsor.

Az egyik gyerekem szobabútora is úgy érkezett szerelve, csak a felső koronát kellett itt rátenni ami összefogta a 3 szekrényt.

2023. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!