Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A párom PVC padlót szeretne a...

A párom PVC padlót szeretne a szobájába (linóleum). Divat ez még?

Figyelt kérdés
2023. aug. 23. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen kérdéssel a párod helyében nem sokáig lennénk egy pár....


Kit érdekel, hogy divat, ha neki ez tetszik? És írod, a szobájába, nem pedig a szobátokba. Neki kell, hogy tetszen, nem neked.

2023. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Neki sem a tetszés miatt kell.Hanem ha kiborít valamit, vagy lever és ömlik az áldás, akkor ne legyen olyan pl szőnyeg, vagy bármi, amin nyomot tud hagyni.
2023. aug. 23. 13:44
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

A mintázatától függően természetesen "divat".

Sőt, a minőségibb még jó drága is.

2023. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Akkor mi a kérdés? Meg van az oka, keressetek olyat, ami mindkettőtöknek tetszik.

Szerintem a lakás berendezése, kialakítása nem divat, hanem praktikum, személyes ízlés kérdése.

2023. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
rettentően más az ízlésünk,és nem tudunk kompromisszumra jutni. Nekem az nem tetszik,amit ő választ,neki meg amit én.Viszont az meg nem jó,hogy utálattal megyünk be helyiségekbe,mert nem tetszenek.
2023. aug. 23. 14:01
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem megoldható. Vinyl-nek hívják manapság, vízálló, és vannak ízléses, akár famintázatú darabok is.
2023. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Így van, ahogy a 6-os is írta.

De nem kell okvetlenül mintásat venni, vannak teljesen egyszínűek is, abban talán meg tudtok egyezni, elvégre a lakást is ki szoktátok festeni néha.

2023. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat!
2023. aug. 23. 14:08
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Sőt PVC padlóból van parketta és csempe/padlólap mintás is. A kicsit drágábbak már elég jó illúziót adnak. Nekem a falon volt csempe mintás, amíg nem volt pénzem csempére, aztán annyira tetszett, hogy csak egy léc keretet kapott
2023. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
A PVC anyagról tudni kell, hogy a belekevert lágyító egy része szép lassan kipárolog belőle, amit a párod majd szépen belélegez. Eközben kevésbé puha lesz a PVC, azaz megkeményedik, sőt zsugorodik is. Amíg puha, addig elégé sérülékeny, karcolódik, a nem tökéletesen sima felülethez jobban tapad a szennyeződés.
2023. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!