Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A párom PVC padlót szeretne a...

A párom PVC padlót szeretne a szobájába (linóleum). Divat ez még?

Figyelt kérdés
2023. aug. 23. 13:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

A vinyl padló divat, arra gondoltok?

De van vízálló laminált padló is.

2023. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy már írták, egyezzetek meg!

Ha neki a linóleum kell akkor te meg válassz belőle olyat aminek a mintája, színe az neked tetszik. Neki mindegy lenne a minta, te meg nem fogod érezni hogy linóleum ha nem tapogatod.

Nekünk sem egyezik az ízlésünk a párommal, de kompromisszumokat kötöttünk és így nem gond. A lényeg a praktikusság mindkettőnknek és így a kinézet már nem a legfontosabb kérdés volt.

Pl. neki nem jött be a zöld szín a fürdőszobában, én elfogadtam és mást választottam, de ő meg nem kötözködött a dekorcsík mintájánál ami nekem tetszett. Ő nem szereti a színes falakat, csak a fehéret, így a legtöbb helység fehér, ellenben a függönyöket már én választottam ki meg a díszpárnákat, hasonlókat és az ajtók, ablakok színét, így nekem is tetszik az összhatás.

Keressétek meg mi az ami tényleg elfogadhatatlan a másiknak és ami kevésbé lényeges azt engedjétek el!

2023. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

“Még?” - szerintem sose volt divat hálószobában a linóleum! Egyszer Facebook-on egy volt kolléganőm szobájában láttam a képen, meg is lepődtem rajta, szobában a linóleum egyrészt szokatlan, másrészt szerintem semmi komfortérzetet nem ad, ami pedig hálószobában különösen fontos lenne!


A választáshoz azért jó lenne tisztázni: közös szoba, vagy csak a párodé?

Ha közös, akkor nehezebb döntés, mivel különböző az ízlésetek, de ha csak a párodé, akkor Neki kell hogy tetsszen, Neked pedig - ne haragudj - csak az marad, hogy elfogadd a döntését!


Amúg a párod ennyire ügyetlen, vagy ennyire pesszimista, hogy a kiömlés/foltok miatt akar linóleumot? Viszont bár nem olcsó egyik se, de tartós, ellenáll a nedvességnek, könnyen tisztítható, de mégis ad meleg komfortérzetet: klasszikus parketta, hajópadló, illetve már létezik vízálló laminált padló is!

2023. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Az ő szobájába lesz a linóleum padló, mivel nem akar együtt aludni "mert zavarnánk egymást éjjel", így nem igazán kíván velem aludni. Úgy van egyébként,hogy az ő szobáján kell keresztül menni,hogy bejuss a fürdőbe,így napi szinten bámulhatom majd azt a rondaságot,amit "maga választott". És igen,annyira ügyetlen,hogy mindent kiönt,eltör. (durva,hogy ezt kell mondjam,de így van). Tegnap is kiborította az üdítőt a szőnyegemre.
2023. aug. 25. 15:54
 15/15 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk is az van a konyhában. Mikor a párom bedobta, hogy legyen ez, én is csak forgattam a szemeim. Láttam magam előtt a felpúposodott, öreges, kemény és ocsmány klasszik PVC padlót. Aztán elmentünk a boltba és csak kamilláztam, hogy jaaa ez a pvc padló a 21ik században???

Imádom! Puha és meleg és rohadt könnyű takarítani, szép is. Esküszöm már gondolkoztam rajta, hogy a szobába is tegyünk le.

Szerintem menjetek el körülnézni, hogy te is lásd mi is az

2023. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!