Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Honnan vegyek megfizethető,...

Honnan vegyek megfizethető, jó minőségű szobabútort?

Figyelt kérdés

Szobába szeretnék gardróbszekrényt, maximum 80k ig.

Tudtok linkeket küldeni?


2023. aug. 28. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Én magamnak csinálom. Lapszabászaton vágatom, ha nincs kedvem vacakolni, akkor élzáratom. Ha szépet akarok, akkor köldökcsappal, ha nem érdekel, akkor csavarokkal rakom össze. Nem egy agyszebészet.

Akkora lesz, mint amit szeretnél. Olyan lesz. Sajnos dolgozni kell vele, ez néha probléma (amikor nincs rá időm)

2023. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még eleve tömeggyártású modelleket nagykeráron is nehéz kapni 80 ezer alatt, legalábbis normálisabb méretűt, ennyiért a legtöbb csak 1-2 ajtós “pirinyó”! Favi-n leszűrtem az árat, tessék:


[link]


Illetve nem tudom, hol laksz, de ismerek egyet a Velencei-tónál, ahol egyedi rendelésre, de nagyon jó áron gyártanak jó minőségű stabil és masszív bútorokat!

Tópart Bútorház - Dinnyés, Petőfi u. 20-22


[link]

2023. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!