Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Uj ágyat veszunk melyik a...

Uj ágyat veszunk melyik a legkenyelmesebb?

Figyelt kérdés
Ketszemelyes kene
2023. szept. 14. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más. Van aki a keményebb matracot szereti, van aki a közepesen rugózót, van aki a soft változatot.

Nekem az jött be, hogy enyhén rugózó ágyrács+közepes rugós matrac.

2023. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát szivacsot ne..bár halk, de izzaszt. A budaörsi yiskben vettem rugós matracot, az eddig létező lejobb...a nejemnek a megszűnt kikában, na az mégjobb. Az ikeás szivacsokat elajándékoztam.


Mindenki boldog.

2023. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen próbáljátok ki!

A barátnőm direkt magas ágyat akart, nekem az kegyetlen kényelmetlen.

Amikor a gyereknek vettünk legutóbb matracot az új ágyába (már felnőtt) akkor minden matracot végigpróbált, több üzletben is megnéztük mire olyat találtunk ami árban is elfogadható volt és neki kényelmes is.

Ahogy írták, mindenkinek más a jó. Én a kemény ágyat szeretem, fáj a hátam, de kell hozzá az 5cm-es puha fekvőbetét. nyaraláskor alig tudok aludni azokban az ágyakban, amikben amúgy nagyon jó matracok vannak, az nekem nem jó. Ahogy a rugós matracokat én ki nem állhatom, pedig azok is nagyon jók. Másnak meg pont az a legjobb.

Ha kész ágyat vesztek akkor is feküdjetek rá a bútorboltban. ha matracot akkor meg azt próbálgassátok!

2023. szept. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!