Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez jó matrac?

Ez jó matrac?

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 18. 19:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
5 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
2023. okt. 18. 19:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindegyik ilyen szintű matrac "jó matrac".

A kérdés az, hogy NEKED jó-e?

Ezt csak te tudod eldönteni és csak úgy ha kipróbálod. Neten ne vegyél matracot ha előtte nem próbáltad ki egy üzletben pont ugyanezt a változatot.

Bármelyik olyan bútorboltban megnézheted ahol árusítják, aztán megrendelheted a neten ha ott jobb árat látsz vagy haza akarod vitetni és így egyszerűbb.

Én nem szeretem a rugós matracokat, hotelekben nem szeretek rajta aludni, itthon a gyerekeknek többrétegű szivacsos matracot vettünk - mindig ők választották ki kipróbálással, az adott árkategórián belül. Nekem másféle ágyam van, nem matracos.

A matracnál számít hogy milyen magas, amikro ráülsz, ráfekszel milyen érzés ahogy mozog alattad, a felső rétege mennyire puha és te milyet szeretnél. Nekem a keményebb matracok jönnek be de úgy, hogy a teteje legyen pár cm-es puha memóriahabos. A nagyfiam a sokkal keményebbet szereti, de vastagabb puha réteggel, a középsőnek a középkemény matrac a jó, a kicsinek meg fontosabb volt, hogy magasabb legyen, mint hogy mennyire puha vagy kemény.

Ár-érték arányban jó a matrac. Csak kérdés, hogy neked jó lenne-e rajta aludni.

2023. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, nem rossz, csak nem tudom mennyire tartós.

Én egy Cardo matracot 2 és fél év alatt kifeküdtem.

2023. okt. 18. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:

A cardo már vagy 10 éve a régi hírnevéből él... (Voltam egyszer felvételizni üzemvezető pozicióba a győri gyárba kb 7 éve. Konkrétan egy putri volt, a csarnokban kb 10 fokban dolgoztak az emberek, vizesblokkokban ablaksem volt, nem hogy fűtés, hatalmos mocsok természetesen mindenhol.)


Ahhoz hogy megtudd jó lesz neked, legalább 10-15 percet kell rajta feküdnöd. Én a puhát szeretem vastag memória habbal.

A matracom kókusz szivacs matrac jó rajta aludni. A kanapé táska rugós szintén puha, és nagyon kényelmes. A tartósságát nem tudom, 1 éves, Andante nem igen csinál rossz minőségű dolgokat.

2023. okt. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!