Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A mosogato melletti csopogteto...

A mosogato melletti csopogtetobe,hogy erdemes az evoeszkozoket tenni? Lefele vagy felfele legyen a kanal ,villa vagy akar a kés éles resze?

Figyelt kérdés
Anyam mindig arra tanitott,hogy csak a lusta embereknek van csopogtetoje,de amiota kulon koltoztem,igazan hasznosnak bizonyult. Szoval az elmelete vagy megdolt vagy en lettem lustabb.
2023. okt. 25. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kèst nyèllel felfelè rakom, minden màst lefelè
2023. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem mindegy. Talán éleset, szúrósat hasznosabb lefelé, hogy a nyelét fogd meg, amikor kiveszed.

Anyukád elméletére reagálva meg, hát értelmesebb időtöltések is vannak a törülgetésnél. De még ha el is törlöd, mert mondjuk nem fér el a tálcán egy nagyobb főzés után, vagy te tökéletesen vízfoltmentesen szereted, sokkal praktikusabb, ha először lecsöpög róla a nagyja. Na meg ha a mosogatás végén törlöd el az egészet, és nem egyenként, akkor addig is kell valahová rakni. Nem is értem anyukádat, ő napi hány órát töltöt el ezzel vajon? És akkor az az életéből mennyi volt? Mert ha élvezte, hát oké, de ha nem, akkor saját magával szúrt ki. És képzeld, ma már mosogatógép is van, nem azért, mert lusta valaki, hanem mert ésszerűbb.

2023. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a hegyes, éles, szúrós rész legyen lefelé, sok balesetet el lehet kerülni vele. (Természetesen arra figyelni kell, hogy a lefolyt víz ne álljon meg alul.)
2023. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A törölgetés teljesen értelmetlen, söt káros dolog, hacsak nem minden egyes darab után cseréled a törlöt, mert 3-4 edény után már csak maszatol
2023. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ugy nottem fel,hogy valaki mosogatott,valaki meg(tobbnyire en) torolgetett kozbe.
2023. okt. 25. 08:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Evőeszközök-kések nekem egy ilyesmiben vannak nekem, kések pengével lefelé, evőeszközök nyéllel lefelé. Sose törölgetek.


[link]

2023. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A férjem egyenesen úgy tudja, hogy tilos törölgetni :-)

Ha főzés közben valamit sürgősen el kell mosnom és törölni, sutyiban csinálom, ha nem akarok veszekedést. Szerencsére kezdi elfogadni, hogy egy tiszta ruhával 1 db edényt eltörölni nem jelent élelmiszerbiztonsági kockázatot.

2023. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha anyukának annyi ideje van, akkor törölgessen csak. Én csepegtetek. Lefelé rakok bele mindent, mert nem fogom meg az evőeszköz azon részét amit a számba veszek. Arra való a nyele, annél fogva teszem bele és veszem ki.
2023. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gyerekkent azt gondoljuk,hogy amit a szulo csinal az a jo, az a helyes. Idovel mindenki rajon,hogy ez bizony nem mindig van igy.
2023. okt. 25. 13:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége szerintem,úgy rakom ahogy sikerül.
2023. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!