Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen zongoraszék a legmegfel...

Milyen zongoraszék a legmegfelelőbb? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Annyira nem legyen drága, de mégis kényelmes, praktikus.
2023. nov. 30. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Sosem éreztem ezt lényegesnek, egyszer sem okozott gondot számomra zongoraszék (mármint olyan szempontból, ha rajta ültem).


Nekünk egy régi volt, ha tekerted a kerek ülést, úgy ment följebb-lejjebb. Viszont az alsó ponton menthetetlenül megszorult. Nem tudom, gyakori-e ez, a boltban tesztelheted.

2023. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen dolog lényeges, hogy a magasságot be lehessen állítani
2023. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik, amelyik tetszik. A magasság állíthatósága a fontos. Használtan olcsóbb.
2023. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attól függ, mennyit ülsz hangszer előtt. Ha csak néha kicsit játszol alap szinten, elég, ha állítható. Viszont ha több (1 óra, vagy több naponta) időt ülsz rajta, érdemes olyat választani, aminek párnázott a teteje. Egy rossz zongoraszék ugyanúgy árt a gerincnek, mint amikor az alacsony iskolapadban görnyed az ember.
jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
jan. 18. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!