Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezekre az interjú kérdésekre...

Ezekre az interjú kérdésekre mit érdemes válaszolni? Mely válasz lehet a legmegfelelőbb ezekre?

Figyelt kérdés

Két (előre, papíron feltett) kérdésre nem tudok mit válaszolni. Az egyik, hogy mit csinálok jól és mit szívesen az életemben. Korábban már rákérdeztek a szabadidős tevékenységekre, így ide nem tudom, mit írhatnék, nem akarom a hobby részt tovább taglalni.

A másik kérdés pedig, hogy mivel járulhatnék hozzá az ő cégük sikeréhez... nos, pályakezdő lennék, nem tudom, mit írhatnék, magam tanultam a szakmát, nincs túl nagy tapasztalatom. Mi lenne ezekre a kérdésekre a megfelelő válasz?


2015. szept. 3. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Most úgy őszintén: mi honnan a csudából tudjuk azt, hogy

- TE mit csinálsz jól és szívesen?

- hogyan járulhatnál hozzá a cégük sikeréhez, amikor azt sem tudjuk, milyen cégről van szó, milyen pozícióra jelentkeztél? Áááááá :D


A mit csinálok jól és szívesen az nem feltétlenül a hobbi-ra vonatkozik. Nekem pl. hobbim az utazás, de szívesen foglalkozom spanyol nyelvű szövegekkel

2015. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyira utálom az ilyen kérdéseket interjúkon! Nem írtad le a cég profilját, de hát ha pályakezdő vagy, akkor a cég sikeréhez esetleg ugy is fogalmazhatnál, hogy olyan mértékben járulnál hozzá, mivel pályakezdő vagy fontos számodra,hogy a tanultakat gyakorlatban is kamatoztasd és ez által továbbfejlődj és ha motivál a cégnél töltött fejlődésed, tapasztalatot gyűjtesz és elsajátítod a napi munkamorált, akkor nagy mértékben segítenéd a munkáddal cég mindennapi működését. Mind egyénileg és mind csapatmunkában egyaránt....De ugy gyűlölöm az ilyen interjúkat!!!! Egyszer voltam interjún egy termékgyártó cégnél, olyan hülyeségeket kérdeztek, hogy majdnem kimentem a teremből! Majdnem 2 órás interjú volt és csupa butaságot kérdeztek. Pl. az adott termékeket ismerem-e és szerintem hány féle termék lehet belőlük, vagy h ismerem-e a szállítócégeket amik ezeket szállítják rendelésre meg minden ilyen butaság. Ja meg hogy mondjak egy számot hogy szerintem pl. 1 hét alatt miből mennyit gyártanak le és mit hova szállítanak és mennyi lehet az igény stb.......
2015. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!