Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet a meglévó bútorok...

Hogyan lehet a meglévó bútorokhoz újat vásárolni, hogy ne legyenek össze vissza színűek?

Figyelt kérdés
A folyosón eddig minden bútorunk sötétbarna, de a jelenlegi falszínhez nem tetszik. Nyilván egy egész garnitúrát nem tudok lecserélni, ha pedig 1 új bútort veszek más színben, az tök hülyén néz ki.
2023. dec. 4. 16:37
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
22%
A legegyszerűbb,ha van ízlésed.
2023. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

kitartás kérdése. Lehet, hogy akár öt-tíz áruházból szeded össze a neked tetszőt.


Én ezt csináltam évekkel ezelőtt. Nem venni észre, hogy nem egy cég terméke az ötféle bútor.

2023. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon régi bútorod van, akkor sehogy. Max marketplace-en még előfordulhat 1-1 darab, nézelődj. Ha nem olyan régi, akkor azért megvannak az alap színek (fehér, dió, tölgy, stb.), amiket mindenhol árulnak kb. Ha árnyalatra nem teljesen ugyanaz, az engem nem szokott zavarni, a hálónkban pl. más árnyalatú tölgy az ágy, az éjjeli szekrény és a gardrób. Abszolút nem zavaró, akkor látom, ha jobban megnézem őket.
2023. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!