Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az IKEA bútorokhoz szükséges...

Az IKEA bútorokhoz szükséges bármilyen plusz szerszám, vagy minden szükséges dolgot mellékelnek?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim rendeltek IKEA bútorokat, én fogok átmenni összerakni őket. Nem sok (kb. semmilyen) szerszámjuk van, és nem tudom, hogy kell-e bármit vinnem majd magammal, vagy mindent mellékelnek (imbusz a gyakorlatilag mindig van az ilyesmikben, azt tudom). Mire lehet számítani?

2021. márc. 31. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elektromos csavarbehajtó meg pár bit


vagy


tökölsz a szar vacakkal, amit adnak meg egy Philips és lapos csavarhúzó

2021. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen nálad elektromos csavarbehajtó bit-fejekkel, kalapács, esetleg egy kombináltfogó, pléd/alátét szőnyeg, ezenkívül kézi csvarhúzó is legyen (lapos és csillag).
2021. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Csak kézi csavarhúzó kell, és egy akkus csavarozógép nagyon hasznos tud lenni, ha sok bútorról van szó.
2021. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fentieken túl gumikalapács is jól szokott jönni.
2021. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen butor? Nekem Ikeas konyha butorhoz kellet.


Ütvefúró

Dekopir fürész

Szilikon pisztoly

Pillanat szoritó

stb

2021. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

No de mégis, milyen bútor? Falitükörhöz, felső konyhaszekrényhez kelleni fog ütvefúró, tiplik és csavarok. Ezeket nem adják hozzá.


Szekrény összerakásánál a hátlapot kalapáccsal kell felszögelni. A kalapácsot sem rakják a dobozba.


Mosogatónál ki kell fúrni a csaptelep helyét. Fúró és egy spec kiszúró eszköz kell hozzá.


Egyébként, az IKEA forgalmaz egész jó szerszámkészleteket is. Írd be azt az IKEA keresőjébe, hogy FIXA.

2021. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen háztartás az ahol nincs egy kalapács csavarhúzó stb???
2021. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!