Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnánk minél gyorsabba...

Hogyan tudnánk minél gyorsabban megszabadulni 3 szekrénytől?

Figyelt kérdés

Barátom új albérletbe költözött, ahol van kettő kiebb régebbi szekrény, illetve egy teljesen új nagydarab, TV szekrénysor. Mivel barátomnak vannak bútorai, szeretne tőlük megszabadulni. Valamennyi pénzt kérne azért érte, de a szállítást, szétszerelést valakinek vállalnia kell.


Tudtok ajánlani ilyen oldalakat? Market place-t próbáltuk, eddig nem vált be.



dec. 8. 01:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Tegye fel Jófogáson ingyen elvihetőnek, akkor talán. De írja oda, hogy mindent vagy semmit!
dec. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
90%

Albérlet...nem az ő bútorai.

A tulajt meg lehet kérni, hogy szàllíttassa el.


Minden màs eshetőség btk kategória.

dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A tulaj megengedte hogy megszabaduljon azoktol a szekrenyektol? Az nagyon fura lenne.

Csomo omgyen butor csoport van fb-n. Oda tegye ki.

dec. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2) a tulaj úgy vette a lakást, hogy ott voltak a bútorok, de neki sem kellenek,nem is akar ezzel foglalkozni. Mondta, hogy nyugodtan eladhatjuk.
dec. 8. 08:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyi régi szekrény van eladó hogy a leggyorsabb tényleg az ingyen elvihető kategória.
dec. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha minimális összegért nem kellett senkinek, akkor ingyen elvihető és kész.
dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A két kis szekrényt még elviszi valaki, a probléma a szekrénysor. Oda olyan valaki kell, aki azt szét tudja szedni darabjaira.
dec. 8. 11:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki hogy ingyen viheto, szerelesben szallitasban nem tudsz segiteni
dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vaterán, de szerintem 6-8 hét.

Legjobb, ha tudjátok a fantázianeveket, úgy célirányosan sokan keresnek bútort. Koloniál, Agria, egyéb..? A hátán rajta kell lennie a gyártási cetlinek.

dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig kétszer tettem fel nagyobb bútordarabot (egyszer szekrénysort, aztán egy ülőgarnitúrát) FB-ra ingyen elvihetőként, mindkét alkalommal még aznap elkelt. Nem a marketplace-re tettem, csak simán a saját profilomon posztoltam nyilvánosan. Ez azért is jobb, mert így eleve sokan látják, akik ugyanott laknak, mint te, így a szállítás sem lesz nekik problémás, ráadásul meg is jelenik az ismerőseidnek, tovább tudják osztani.
dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!