Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a pókoktól...

Hogyan lehet a pókoktól hatékonyan, minél hosszabb időre megszabadulni?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, ezek hozzám járnak petézni (vagy mit csinálni). Ez már a 2. alkalom, hogy a wc-ben egyik napról a másikra tele lesz az egyik fal kispókokkal, de egy csomóval. Hogy ilyenkor nekik megyek rovarirtóval, az egy dolog, de utána órákig bűzlik a fél lakás, aztán pár hét múlva jönnek megint. Nem tudtok valami hatékonyabb megoldást? Olyan elegem van már belőlük :(
2012. szept. 20. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
2 éve nálam is nagyon elszaporodtak (családi ház, erdő mellett). Reggel elmentem dolgozni, délután, mikor hazamentem, lépten-nyomon pókhálók ragadtak az arcomra, úgy telijátszották a lakást. Többszöri nagytakarítás (bútorok elhúzogatásával, stb.), nagyon alapos porszívózás után eltűntek, csak elvétve került elő egy-kettő. Szerintem ha a rovarirtózást kombinálod ezzel a módszerrel, akkor elmondhatod, hogy mindent megtettél. :-)
2012. szept. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet!
2012. szept. 22. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!