Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Forgószéket szeretnék itthonra...

Forgószéket szeretnék itthonra, kényelmeset, jó áron. Hol néznétek szét először?

Figyelt kérdés
Használt is szóba jöhet. Hol lehet nagy mennyiségben használt irodaszékeket megnézni? (pl. irodák felszámolásakor, vagy van olyan cég, aki tömegesen felvásárolja ezeket és eladja?)

dec. 11. 03:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A kényelem szubjektív dolog, kinek milyen mennyire az, így nem lehet róla mit mondani, valami bútorboltban ki kell próbálni! Sógoromnak 3 éve karácsonyra Gamvis Hyper-t vettünk, igaz ez gamer szék, de a kényelme szerintem pazar!

Én a komfortos fazon (ízlés dolga) és a terhelhetőség alapján szoktam nézelődni a neten, meg persze jó árban. Nem mint ha olyan nehéz lennék (csak 65-70 kg), de a nagy teherbírás gondolom masszív, időtálló, nehéz tönkretenni!

Használtat nem tudom, hol szoktak lenni, talán Jófogáson, vagy hasonló hirdetési oldalakon nézz körül!

dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!