Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Azonos rétegszám esetén...

Azonos rétegszám esetén átlagosan melyik a legolcsóbb, a papírzsebkendő, a konyhai papírtörlő, vagy a toalettpapír?

Figyelt kérdés

#papírzsebkendő #WC-papír #Konyhai törlőkendő
dec. 11. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a réteg számít, hanem a papír vastagsága és a tekercs hossza.
dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont egy minden tényezőre alkalmazható egyenlet érdekelne, ami kimondja a piaci győztest.
dec. 11. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a vécépapírok között keresed azt amelyiket megéri vécépapírnak megvenni, akkor nyomkodd meg a tekercset! amelyik nagyon könnyen benyomódik - azaz vastagnak néz ki, de valójában nem sok papír van rajta, az sokba kerül, kevésre elég. Ez lehet egy vagy többrétegű is. Ahogy hiába hosszabb ha nagyon könnyen szétmállik, akkor is sokat kell belőle használni és így drága lesz. A kevésbé csicsás, inkább kissé erősebb, nem egyrétegű vécépapír a legjobb, ezekben is sokféle áron tudsz vásárolni.

A píprzsepinél mindig nézd meg a zacskóban, dobozban hány darab van! Nem mindegy hogy a 400 forintért 80, 90 vagy 100 darabos csomagot kapsz. Vannak nagyon olcsók, azok szerintem bűdösek és kicsik. Vannak a nagyon illatos, szipiszupik, azok jók, de drágábbak. Itt is a középkategória a legjobb ár/érték arányban, legyen jó, legyen illatos, de felesleges csicsa nélkül! Attól is függ hogy szoktál orrot fújni. Ha félretevős fajta vagy, mint én, aki a zsepijét hajtogatja, zsebre teszi és használja újra a még nem használt részét - akkor inkább jobb félét érdemes venned. Ha olyan vagy aki egyszer belefúj majd eldobja és nyúl a következőért - akkor meg az olcsóbb, kisebb fajtát.

Papírtőrlőnél megint a középmezőny a lényeg. Néha jó a mintás, de alapvetően felesleges a színes papírtörlő és az ne is legyen illatos. Itt is a tekercset kell megnyomni, ha a felére benyomható akkor felejtős, soknak látszik de keveset ad. Nekem bevált az amelyiket kisebb darabokra lehet tépni, a Maxi-mini változat is, de néha nem fontos.

Én próbálok mindenben magyar terméket venni, ezért a Piszke papír Kft. termékeit szeretem, de a DM saját márkás cuccaiból az olcsóbb változatok is nagyon jók mindháromból.

dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

konyharuha.

csak mosni kell.

dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Mármint ha asztal meg egyebek törölgetéséről van szó, félre ne értse senki, nem orrfújásra vagy seggtörlésre gondoltam :D
dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

WC papírt csak kipróbálás után ítélj.

Ott pl nem baj, ha vékony, a lényeg, hogy ne ujjazd fostos seggbe magad, ha a sors úgy hozza.

Szoval van amelyik attol is elszakad, ha rálehelsz.

A konyhai papírtörlőnél tényleg az a jó, amelyikben sok az anyag. Szóval nehéz, és tömör legyen a tekercs, semmi más nem számít.

dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!