Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 3,5 X 3,5 m-es szobámban...

3,5 X 3,5 m-es szobámban szeretnék gardróbot kialakítani. Az elképzelésem szerint meglehet így valósítani?

Figyelt kérdés

Van egy határozott elképzelésem, úgy szeretném, hogy az ablak melletti sarkot úgymond "levágjuk", ott egy 130 X 110 cm-es tér keletkezik. Ezt szeretném úgymond fallal körbevenni (lenne egy ajtaja is), s benn lennének a nyitott polcok, akasztók, cipőtároló stb. Elképzelésem szerint 100 X 60 cm hely maradna "közlekedésre" - lényegében egy külön kis "gardróbszoba" keletkezne ezáltal.

Szerintetek egy ekkora szobában nem fog bután, furán kinézni, ha benne falakat emelek egy külön tér kialakítására?

Esetleg tippeket, ötleteket várok, hogy lehetne megvalósítani egy hasonló elképzelést!


Köszönöm szépen előre is!


2009. jan. 3. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mire használjátok amúgy a szobát. Ha egyébként is csak tároló vagy legfeljebb vendégszoba, akkor tökéletes megoldásnak látom. Ha viszont rendszeresen ott tartózkodtok (hálószoba, gyerekszoba stb.), akkor zavaróan lecsökkenti a teret.
2009. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ekkora szobában úgy csinálnám, hogy 60 cm mély szekrény plafonig, (mert kb ennyi kell az akasztós részben lévő kabátoknak) és faltól falig tenném a szekrényt. Mert ha jól értem, a te elképzelésed szerint nagyobb lenne maga a szekrény, mint a közlekedő rész. Így nehéz elképzelni.
2009. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló vagyok: nem nézne ki hülyén, ha az egész szekrényfalat tükrösre csinálod, még tágítaná is a teret. Sok sikert!
2009. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Beszélj egy gipszkartonossal.Kis helyigénnyel csináltass vele egy plafonig érő szekrényt ahogy az előttem író írta, de lehet nagyobb is.Arra is lehet ajtót rakatni, és ugyanúgy be tudsz menni mint egy gardróbba.A gipszkarton olcsó, és 1-2 alatt meglehet csinálni festéssel együtt!!
2009. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia, én is hasonló dolgot szeretnék megvalósítani, gondolom te már megcsináltattad, szeretném megkérdezni, hogy milyen lett, mennyire vagy vele megelégedve?
2009. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából letettem a gardróbról. Most készült el nemrégiben csak, végülis egy faltól falig szekrény lett 60 cm mély és 130 cm széles, mert így maradt terem. De bőven elférek benne és nem bánom, hogy nem gardrób lett (pedig nagyon akartam, de úgy éreztem, hogy nagyon kicsi hely fog maradni).
2009. júl. 8. 06:44
 7/7 anonim válasza:
Értem, köszönöm, hogy válaszoltál :)
2009. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!