Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy meglevo hazat ujitunk...

Egy meglevo hazat ujitunk fel. Ahhoz, hogy kulon bejaratom legyen vagy egy korlepcso kelene kozlekedni vagy a haz hatanal kialakitani a bejaratot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A korlepcs eseten 75 cm lenne a jarolap es ismerosei szerint ez kenyelmetlen,a hatso bejarat esten korbe kell kerulni a hazat es az olyan cseled szallas hatast kelti ugyancsak szerintuk.
2008. okt. 24. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk csak egyetlen bejáratunk van, de nem az utcafronton, hanem hátul a teraszról, és arra pl. nagyon praktikus, hogy bár a környéken egy időben elég gyakori volt a besurranó betörés, nálunk soha nem mertek, mert nem tudhatják, melyikünkkel találkoznak össze, mire hátrajönnek. Van előnye is annak, ha nincs szem előtt a bejárat.
2008. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk is hátul van a bejárat a tájolás miatt, egyszerűen az út északra van és mi délre tettük a házunk frontját. Az egész falu azt hiszi, hogy hülyék vagyunk, de nekünk ez így nagyon jó. és nem is vagyunk annyira szem előtt. Nem az ismerősök kell ott éljenek, hanem te.
2008. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyezest,annyit tenek hozza hogy az elso resz a deli oldal hatul eszakos,es egy bejarat mar van az elso reszen, azert kelene a masodik hogy kulon legyen bejaratunk.
2008. okt. 27. 08:37
 4/5 anonim válasza:
Sztem semmi baj nincs, ha hátul neked külön bejáratod van.Egyáltalán nem cselédes.Nem a 18. sz.-ban élünk.Am sztem a körlépcsőnél sokkal jobb.Voltam olyan házba aminek hátul volt a bejárata és szerintem az nagyon jó küön bejáratnak.
2008. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2008. nov. 10. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!