Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Olyan aki jysk bútorokkal...

Olyan aki jysk bútorokkal rendezte be a házát, mi a véleményetek? Elégedettek vagytok?

Figyelt kérdés
Minőség? Vegyi anyag szag kipárolgás ( erős bútor szag) stb. Sok mindent olvastam mar. Nekem tetszenek, de kellene több vélemény
jan. 9. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy jysk etkezoasztalom van amivel tokeletesen elegedett vagyok. Visszakuldott darab volt ezert negyedakora aron jutottam hozza
jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kipárolgást, akkor ne laminált bútort vegyél, hanem fát.
jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos fára nincs pénzem . Nem is lesz. A házat meg valahogy be kell rendezni minimálisan
jan. 9. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Tele van a net es a facebook ingyen butod felajanlasokkal. Leggyakrabban hagyatékból. Csak abszallitast kell leszervezned. Azt javaslom. Ezek habar csunyak de jo minosegusk
jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi a múlt évben rendeztünk be egy lakást a párommal, 70%ban jyskös bútorokkal. Mindennel meg vagyunk elégedve, nem volt hiányzó alkatrész stb. Vannak pl ikeás bútoraink, de azok nekem kevébé jöttek be. Egyedül az ágynak az alját kellett megerősíteni, mert középen a kis műanyag láb folyton elcsúszott a laminálton.
jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is minőségibb pár használt fenyőbútor a marketplace-ről. Ha dúl benned a kreativitás, lecsiszolod és átfested, olyan lesz, mint az új és egész életedben kiszolgál.
jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!