Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudnátok mondani jó (és nem...

Tudnátok mondani jó (és nem kamu) szőnyeg, valamint bútor áruházakat, ami nem IKEA?

Figyelt kérdés

Mivel az IKEA-s dolgokon már kívül-belül átrágtam magam, ezért valami olyan weboldal érdekelne, ami nem kamu és meg is érkezik a rendelésem, de természetesen fizikailag is elérhető áruházakra is nyitott vagyok.

Elegem van, hogy csak ilyen noname oldalakat dob ki az internet. Valami különlegesre vágynék választék tekintetében, mert most költöztem be az új lakásomba és szeretnék szőnyeget, komódot többek között. Szőnyegből szép és különleges, minőségi (!!) rongyszőnyegek is érdekelnek, ugyanígy stílusban az alternatív kézműves vonal, de megnézek szokásos trendbe illeszkedő darabokat is, ha igényes.

Jysk ami szintén gagyi nem mozgat meg, XXXLutz, Mömax társai sem

köszi!



jan. 14. 22:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Bútorból is elsősorban, fa, tömörfa érdekel - ez kimaradt
jan. 14. 22:06
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Szőnyeg

jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Teakfa ( tikfa) bútorok.

jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tömörfa bútor

[link]

jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!