Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az ilyen kialakítású ágykerete...

Az ilyen kialakítású ágykereteknél lehet pakolni az ágyrács alá mint ha ágyneműtartó lenne?

Figyelt kérdés
[link]

jan. 21. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

ha a főldre akarod pakolni az ágynműt és állandóan emelgetni akarod az ágyrácsot akkor igen


Bár az ágyrácsot általában oda szokták csavarozni az ágykerethez


Miért nem veszel ágyneműtarós verziót?


pl ilyet:


[link]



Tudom drágább, de igazi tömör fából van, kb életed végéig kiszolgál+ van ágyneműtartója.

Az amit te kinéztél vékony butorlapból(pozdorja) kb 10 év mulva tönkre megy.

jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez nekem nagyon drága lenne amit linkeltél. De nem csak úgy a földre tenném a dolgokat hanem zárható táskákban amikben még a por sem lepné. Illetve amiket betennék alá azok olyan dolgok amik ritkán évente 2-3 alkalommal kellenek és nem csak ágyneműk hanem mindenféle kacat vagy doboz.


És újabban tényleg odakell csavarozni? Van egy régebbi négylábas 90x200-as ágyunk is annál nem kellett odacsavarozni, még csak hely sincs a csavaroknak.



Néztem még ezt a fajta ágyat is, ehez lehet venni ágyneműtartót is, csak az a baj ez alacsonyabb mint amit a kérdésben linkeltem.:


[link]

jan. 21. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Oda van írva a linken, hogy hátránya, hogy nincsen tárolóhelye.

A lábrésznél földig érő tömör lap van, oldalt lehetne esetleg kihúzható ágyneműs fiókot betenni. Azonban a kép alapján ennek az oldala is teljesen zárt.

Keress másikat aminek oldalt nem tömör a felülete! Akkor vehetsz alá külön fiókos részt ami gurulós és kihúzható. Viszont az oldalra kihúzható fiók ne legyen ágy hosszúságú. Én elkövettem azt a hibát, hogy a gyerekemnek vettem az ágya alá egy 180cm hosszú ilyen kihúzható tárolót. Nagyon szuper, pont befér, jól néz ki - csak kihúzni nem lehet, hiszen ott áll az ágy mellett az éjjeliszekrénye. Ahhoz, hogy kihúzza előbb a kis szekrényt kell arrébb pakolnia a szoba másik végébe, mert a fiók 1m széles. Szóval ott van a fiók de nem használja.

Vannak rövidebb fiókok is, de azok már nem néznek ki olyan jól oldalról. Bár azon az oldalon amit belinkeltél van 150cm-es fiók is, az jó lehetne, viszont az még plusz pénz. Amúgy is kell venned ágyrácsot is, nincs benne az árban. Ezekkel már kijön egy ágyneműtartós ágy ára. Sokkal egyszerűbb ha keresel egy olyan ágyat amit meg tudsz fizetni, tetszik is és van eleve ágyneműtartója.

jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Én arra gondoltam hogy megemeled az ágyrácsot matracostól és azok alá teszek be dolgokat. Azt tudom hogy nincs hozzá ágyneműtartó. Viszont amihez lenne, az meg sokkal alacsonyabb.
jan. 22. 00:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Feltètelezem, lehet, hogy nem tudsz alá pakolni. Ugyanis, hogy tartós legyen, a keret összefogatása kevés sztem, ott lesz mèg merevítő. Ugyanakkor a bútorlap dögnehèz, ès nem könnyű, minősègbe meg egyformák.

Keress rá az ágytípusra, keresd meg a szerelèsi doksiját, vagy hívd az üzletet. De inkább az előzőt. Papírról minden kiderül.

jan. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy meg bírod emelni összeszerelt állapotában.
jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!