Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rátok van bízva-hogy alakítsam...

Rátok van bízva-hogy alakítsam át a szobámat?

Figyelt kérdés
elég kicsi a szobám (3x3 m)és szeretném kihozni belőle a maximumot. Van egy galéria is,azt használom ágynak.(ezt hagyjam így,vagy inkáb más legyen a galérián és lent legyen az ágy? ) Meg persze egy ablak,ha ez számít valamit. Eddig minden hófehér minimálstílusú volt,és csak egy nagy asztalból,egy fém fiókos szekrényből és egy székből állt a berendezés,most viszont szeretném egy kicsit feldobni a szobám,hogy igazán otthonos legyen. És szeretném,ha ebben segítenétek,hogy miket rakjak bele,hogy ne legyen hétköznapi,milyen színeket használjak,stb...gondoltam már függőágy szerűségre,babzsákra,stb.. és mindig olyan szobát szerettem volna,amit mindenki megirigyelne... A szüleim beleegyeztek,hogy mivel most lesz a szülinapom,csak a fantáziámon múlik,milyenné alakítom át a szobám. Amúgy ilyen ajándékbolt stílusúra,esetleg kicsit keleti stílusúra szeretném,vagyis különlegesre,hogy ha valaki ide bejön,akkor tudjon úgymond felfedezőutat tenni a sok kis mütyür közt. (remélem értitek :D ) előre is köszönöm 14/L
2010. okt. 24. 17:01
 1/8 M@x válasza:
szobaszínnek a sárgát ajánlom, legyenek benne manga és anime poszterek. Ilyen érdekes keleti növények, jógaszőnyeg, álomfogó, zen jelek
2010. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!

én meghagynám a galériát ágynak, parafatáblát szerezz be csináljatok a barátnőiddel fényképeket és rakd ki rá

én "rattan" bútorokat raknák bele mindenképp világos színeket használj mert növeli a teret

2010. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 M@x válasza:
Jackie Chan képek Metin2 poszterek...stb...stb...
2010. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A galériát mindenképpen hagyd meg. egy ágy lent még több helyet venne el. Szerintem bátran játssz a falon a színekkel, pl a kék szín 3 különböző árnyalatban és a narancssárga egy szobában nagyon vagányul tud mutatni :) (ezt nem úgy kell érteni, hogy minden fal más színű, egy falon akár több színt is használhatsz, de akár az egyik falad maradhat hófehér).

Próbálj meg kialakítani magadnak kis részlegeket, mint tanulós, alvós, meg közösségi :D Ahol alszol, annak a résznek mindenképpen valami sötétebb legyen az uralkodó színe, a többi világos. A tanulós részre semmiképpen se pakolj feltűnő dolgokat, csak amik megnyugtatnak, meg a legszükségesebbeket.

Ezeket a részeket elválaszthatod 1-1 szekrénnyel, virágállvánnyal vagy esetleg valami áttetsző függönnyel.

2010. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha anyagi korlát nincs, akkor menj el pár ilyen boltba és amit meglátsz és el tudsz képzelni a szobádba, azt vegyétek meg.

Az jó, ha az ágy a galéria tetején van, alatta meg lehetne egy vastag szőnyeg párnákkal és alacsony, japán asztalkával (ami ilyen max. 15-20 centi magas).

A széket szerintem dobd ki és vegyél helyette ilyen nagy labdát, ez kicsit több helyet foglal, de vidámabb és fiatalos, ráadásul még a gerincednek is jót tesz.

A galériát alulról rakd tele képekkel, amik tetszenek. Nem muszáj egyszerre, legyen egy kétoldalú ragasztód és ha találsz valami szépet, azt ragaszd föl.

Tegyél néhány szép virágot a szobába, pl. orchidea vagy ha gyakorlatlan vagy, zamioculcas (mindent kibír, komolyan!).

A falakra mehetnek képek, poszterek - és a legfontosabb, szerelj fel minél több tükröt! Így nagyobbnak és világosabbnak hat a szoba. Akár a galéria alatti falakat végig körberakhatnátok tükörrel!

2010. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a galéria részt hagyd meg ágynak, tegyél fel egy hatalmas matracot, ha jól jön ha ott alszik a barátnőd, vagy később a barátod.


a fenti részt narancsra festeném, a lentit banánzöldre.


vegyél egy hatalmas képkeretet, vagy akár többet, és tedd bele a közös barátnős, barátos vagy akár családi fotókat, amiket szívesen nézel.

a babzsákfotel nagyon jó ötlet, fiatalos divatos színűeket vegyél, 2-3 db-ot, arra le tudtok ülni, ha jönnek vendégek.


az ablakra vegyél bambuszrolót, nem olyan drága, de jó hangulatot ad, van belőle sokféle szín.

2010. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem fesd a falakat kékre .vegyél a szobádba egy bazinagy lcd tvt mellé egy pár kőkemény hangfalat meg egykis diszkó világitást meg minden zsir cuccot
2010. okt. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

innen vegyél ötletet:


[link]


remélem tetszik:))

2010. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!