Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fontosnak tartjátok a szőnyege...

Fontosnak tartjátok a szőnyeget a lakásotokban, legalább az egyik szobában?

Figyelt kérdés

márc. 6. 23:32
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Fontosnak tartom hogy seholse legyen. Nem lehet normálisan takaritani.
márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tudom, hogy sokak szerint az teszi otthonossá a lakást, látok is időnként nagyon szépeket, de nekem nem hiányzik.
márc. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölöm a szönyegeket! Egyedül a bejárati ajtónál van gumiszőnyeg
márc. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Muszáj. A lakásokat 75%-ban szönyeggel vagy szönyedpadlóval kell borítani. Ha nem, megbüntetnek. És igen, kijönnek ellenörizni, ha saját lakás is. (Külföldön élek.)
márc. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Nappaliban van nagyobb szőnyegem, minddnhol máshol rongy. Azokat félévente bevágom a mosógépbe. Rengeteg szálló port felfognak. Így ne ropog a lábam a parkettán.
márc. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nagy szerepet játszik a szigetelésben szóval nálam van
márc. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fontosság, hanem ízlés kérdése.

Ismerek olyat, aki felszedte a megvásárolt lakásban a laminált padlót a szobákban és oda is járólapot rakott, mert neki úgy jó.

Én viszont nem tudnám elképzelni a szobáimat padlószőnyeg nélkül, mert nekem meg úgy jó.

márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Gyűlölöm a porfogókat, és arra sincs igényem, hogy meleg legyen a padló.
márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kisebb szőnyegek vannak elszórva a lakásban az ágyaknál, de tényleg csak kicsik, különböző alakúak, ki mit szeret jobban alapon.

Hálókban mindenhol parketta, de a nappali, vizes helyiségek pedig padlólap.

Az egész alatt padlófűtés, télen kellemesen meleg, ennek ellenére a fürdőben a csúszásveszély és a melegebb érzés miatt van egy szintén kicsi szőnyegecske.

Az előttem szólókat megértem, akik nem szeretik a porfogókat, tényleg sok por össze tud gyűlni a szőnyegben, korábbi más lakásokban volt tapasztalat ezzel.

A szőnyeg porolás nem opció társasházban, a tisztítás meg a szőnyeg árát közelítni.

márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen meleg a padló. Nálunk parafa van, ami rugalmas, meleg, jó rajta járni, így nincs rá szükség.

Padlószőnyeget nem szeretem porallergia miatt.

márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!