Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Zuhanykabin vagy zuhanyfüggöny...

Zuhanykabin vagy zuhanyfüggöny? Indokoljátok meg miért?

Figyelt kérdés
5 éves a kabinom és a sinje belül tiszta vízkő nagyon nehéz tisztítani szinte nem is lehet szépre és most ne gyertek nekem a mindenféle szerekkel. Rendszeresen tisztítom mégis ilyen. Nekünk még 80*80-as négyszögletes a tálca és nehéz is rá jó kabint találni. Elgondolkodtam a függönyön. ötleteket várnék. Sajnos nem tudjuk 3 oldalasra csinálni a zuhanyt mert egyik felén a radiátor van szinte közv. mellette a másik felén pedig a mosdó.
2010. okt. 25. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kabin. Amikor fürdesz, melegebb körülötted a levegő és fölfelé áramlik. A függöny meg ugye a "vákuum" miatt bejön és rád tapad. Eddig mindenhol ezt tapasztaltam, csak akkor nem tette, ha nagy rést hagytam oldalt - de akkor meg ugyanúgy kifröcskölt.

Esetleg cseréljétek ki a tálcát és valami olyat vegyetek, ahol nincsenek olyan részek, ahol könnyen megáll a víz.

2010. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a tálcával van a baj hanem a kabinnak alul a sínével amiben a görgők gurulnak. Nem lehet normálisan tisztán tartani és egy idő után marha ronda lesz.
2010. okt. 25. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Kabin.Mert az elsőnek igaza van.És nem csak Rád tapad a függöny,hanem 3 havonta penészedik is.
2010. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egyetértek a kabinnal, én már mindkettővel próbálkoztam, bár ízlések és pofonok...
2010. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is épp ezen gondolkodtunk, és bár 5 év alatt tényleg sz*rrá ment a kabinunk, eltört a görgő,meg ilyenek, mégis újra a kabin mellett döntöttünk, mert a lenti vendégfürdőszobában zuhanyfüggöny van, és rohadt rossz, valóban rádtapad,kifröcsköl mellette, stb.

.

A Baumaxban vettünk hidrokabint, tök szép szögletes kabinok vannak, ha a tálcát nem kell cserélnetek, 30 körül már kaptok szépet.

2010. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig is a válaszokat. Biztosan maradunk a kabinnál amúgy épp ma voltunk Fehérváron a praktikerben meg a brico-ban hát nem igazán volt választék és pont a baumaxba nem néztünk be de ami késik az nem múlik.
2010. okt. 25. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kifalaztam és kicsempéztem egy 1m x 1m -es "kabint fent megvilágítással és páraezlszívással, majd a bejáratára bambuszrolót tettem (ilyesmit: [link] )

Az alján a tálca 90x90 cm, mert a 80x80-ban nem tudom kényelmesen beszappanozni sem magam. Mivel a víz általában fentről jön egy bizonyos szög alatt, annak ellenére hogy a rolón rések vannak, nem spriccel ki, csak lefolyik a rolón vissza a tálcába.

2010. okt. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!