Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a legjobb anyagú...

Melyik a legjobb anyagú zuhanyfüggöny?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni, de még soha nem volt.Azt tudom, hogy van műanyag, 100%PVC, textil. Melyik a jobb minőség?

Segítsetek!

Köszi


2011. aug. 4. 07:54
 1/10 anonim válasza:
Egyik sem,mert rövid időn belül mindegyik elhasználódik és elég nehéz tisztítani,ami ugyebár a gombák stb miatt elég veszélyes,tehát olyat vegyél,amilyen tetszik,és ami viszonylag olcsó,mert úgyis ki fogod cserélni.Ha zuhany,akkor jobb,könnyebben tisztítható a fülke,tolóajtóval.De ha mégis függöny,akkor a textil esztétikusabb a nehézben is könnyebben tisztán tartható,a pvc ridegebb,könnyebben szakad...és vegyél egyszerre többet.:)
2011. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A zuhanykabin.
2011. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
olyat vegyél, ami gépben mosható. Én a Lidl-ben vettem pár éve, talán 1500 Ft volt. Olyan, mintha selyemből lenne. Pár havonta kimosom, mindig olyan lesz, mint az új.
2011. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves utolsó! Milyen az anyaga a zuhanyfüggönyödnek, meg tudod mondani?
2011. aug. 5. 06:16
 5/10 anonim ***** válasza:
tegnap 22:53 vagyok: Nem tudom neked megmondani a pontos nevét. Nem PVC, hanem olyan, mintha vastagabb selyem lenne, puha és könnyű. Vízlepergető anyag. Az IKEÁ-ban is van, de ott 3x annyiba kerül. Nézz körül a hipermarketekben, biztosan ott is lesz. Egyébként először "lesz ami lesz" alapon mostam, valahogy hihetetlennek tűnt, hogy nem fog szétmenni, és valóban nem. Minden alkalommal közlöm a férjemmel, hogy most kerestem 1500 Ft-ot :))
2011. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, még egyszer én tegnap 22:53: [link] ha van felétek, meg is nézheted és megveheted :)
2011. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az előbb említett Aldi-s műanyagből van, viszont ez jó és most kapható: [link]
2011. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Igen a Lidben most van ilyen zuhanyfüggöny és a hal mintájút meg is vettem. Tényleg nagyon jó az anyaga.
2011. aug. 12. 06:05
 9/10 Krisztina69 válasza:
Szerintem a mosható, vasalható impregnált-textil anyagból készült zuhanyfüggöny. Ha szeretnétek többet tudni erröl nézzétek meg a honlapomat www.zuhanyfüggöny.com ott bövebben írok mindenröl. Üdv: Krisztina
2012. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Krisztina69 válasza:
Bocsi: Természetesen ékezetek nélkül:-):-) :-) www.zuhanyfuggony.com
2012. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!