Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Budapesten személyes megjelené...

Budapesten személyes megjelenéssel hol érdemes venni viaszos vászon abroszt, méretre vágatva?

Figyelt kérdés
Személyes használatra, csak egy, 1.65 m x 1.15 m, oda mennék érte ahol széles a választék és meg tudom a termékeket érinteni. Nyilván sok hely van, ha keresőt használok, de szívesen olvasnám hogy ki, hol szokta venni, mert én még sose vásároltam ilyesmit.

ápr. 13. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisebb gazdaboltokban találni
ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jysk, OBI, Praktiker, Bauhaus és Ázsia Center lány szárny földszint.

Ezeken a helyeken én minden egyes üzletben legalább 20-féle asztalra tehető viaszos vásznat, műanyagozott terítőt stb láttam, mindig vannak aktuális évszakhoz, alkalomhoz illőek 3-4-5 féle (pl. Karácsony/mikulásos téma vagy most a húsvét/sárga tavaszi virágos téma)- de ugyanígy egyszínű fehér-szürke stb, csipkemintás, növénymintás, geometrikus is van mindig ugyanúgy, ahogy a “joker” konyhai témák, mint a levendulás vagy a kávés témák stb.

ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Praktiker lett a befutó, köszönöm. Legalább szép, és illik a könryezetéhez az, amit vettem.

Viszont, annyira vágták "méretre", hogy csak a hosszát voltak hajlandóak vágni, így hát, kaptam a kért 165cm helyett 175-öt, a szélességét pedig, ami fixen 140cm, szintén magamnak kell majd lenyírnom 115-re...

Ezt meg tudom otthon csinálni szépen is? Ha ollóval esem neki, sajnos meg fog látszani az egyenetlenség.

ápr. 16. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!