Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valami praktikus ötlet?

Valami praktikus ötlet?

Figyelt kérdés

Fel szeretném dobni a szobánkat valami olyasmivel amit otthon is eltudok készíteni:) Köszönöm

14/Ł


2010. okt. 30. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Karácsonyi dekorációra?
2010. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Öhm lehet az is de ugy álltalánoságba is jöhetnek:D
2010. okt. 30. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg adhatnál valami támpontot: mekkora a szobád, milyen színű, mit szeretsz és mit nem, mennyi pénzed van rá. Akár kép is jó lenne, hogy jó ötleteket adhassunk.
2010. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Öhm nagy szoba szeretem a adrenalint a pink szint szeretek hülyülni szetem a meséket:) öhm kép a szobámról?:D
2010. okt. 30. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Vehetnél pl. nagy, rózsaszín, pink, virág mintás sötétítőt, ha szereted a pinket. De igazából látni kellene, milyen színű a szobád, milyen bútorok vannak benne, stb.
2010. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia! csinálj "virágfalat" (plantwall)

az bármilyen stílusú és színű szobát feldob. csak azzal utána még foglalkoznod kell, hogy szépek is maradjanak :)

2010. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

itt gyönyörű lányszobák vannak,talán ez inspirál:


[link]


remélem segítettem :))

2010. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

14:01 es vagyok.

rakj egy baldahint az ágyad fölé, az is fel tudja dobni nagyon a szobádat :) és még nem is drága.

2010. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!