Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Marilyn Monroe a szobám...

Marilyn Monroe a szobám falán. Szerintetek milyen lett? Még több ötlet?

Figyelt kérdés

Meguntam a szobám szokásos narancssárga színét nézni,így fogtam magam,és fel festettem Marilyn Monroe-t.Még nincs kész teljesen,mint láthatjátok még nem száradt meg teljesen,és apró dolgokat még javítanom kel.:)mindenképpen fekete-fehérben szerettem volna,de olyan érzésem van,mintha valami hiányozna,és igazán az arc színe se tetszik/Túl sötét talán/ de mindenki aki eddig látta azt mondta,hogy nagyon jó lett..de mégsem érzem így,bár ahhoz képest talán,hogy sehol nem tanulok külön rajzolni,csak saját magamat "képzem" otthon,talán elfogadható.:):D segítsetek megmondani,hogy mit kéne változtatni.Köszi.

Ez a kép még csak egy ötlet volt, de szeretném ha az egész szobámat festmények díszítenék.. Szerintetek milyen képeket,vagy kiket fessek fel?:)


Marilyn: [link]


Én pl. ezekre gondoltam:

[link]

/ezt például az egyik falra,teljes nagyságba,szóval beterítse az egész falat.:)/


és erre:

[link]


:) lécci küldjetek képeket,vagy mondjatok ötleteket.:)


2010. nov. 3. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jó :)

Nem tudom, mi hiányozhat belőle, egy ötletem van, de ez csak találgatás: én a száját rózsaszínen, vagy pirosan hagytam volna, egyrészt hogy menjen a falhoz kicsit joban (ami rózsaszín, ha jól látom?), másrészt mert Marilynről van szó :)


Egyébként szerintem nagyon vagány, jól néz ki, kreatív vagy, és ez jó:)


A másik két kép is tetszik, az utolsó a kedvenc képem Madonnáról :)


Én Andy Warhollal plakátoltam ki anno a szobám.

2010. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Úúúúristen nagyon jó.És tökjó,hogy most találtam meg ezt a krdést,mert én is most készülök festegetni a szobámban.Megkérdezhetem,hogy mivel csináltad?És mennyi időbe telt?
2010. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

huhh először is kösz mindkettőtöknek:) hát igazad lehet,én is gondolkodtam rajta hogybefestem pirosra.:) hát a falam színe narancssárga,de ettől függetlenül lehet átfestem pirosra.:) nekem is ez az egyik kedvenc képem Madonna-ról.:)


Hogy hogyan készítettem? először is felrajzoltam a képet a falra sima grafit ceruzával.Utána pedig fekete temperával megcsináltam a kontúrokat.Ha ez kész van megnézed hol van a rendes képen,még fekete árnyék,és azt ott befested,és így haladsz folyamatosan,sötét színtől-a világosabbig. A temperát e szerint kevered.:)

Szerintem a tempera a legalkalmassabb erre a célre,hisz ez a legolcsóbb és a legpraktikusabb.:)De vigyázz,mert a temperát hígitani kell.:) De ez nem nehéz,ne legyen túl híg és de túl sűrű se..:)

Érdemes nagyobb kiszerelésben megvenni (250 ml kb.) mert ez olcsóbb.Én 600 Ft-ért vettem darabját 250 ml,míg a kissebb 16 ml 200-300 Ft körül van.És ebből kéne jó pár darab..:S

2010. nov. 3. 20:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát hogy mennyi időbe telt,azt nem tudom pontosan.:) de ha élvezed csinálni,akkor hamar eltelik az idő.:) De hogy én ne fáradjak el nagyon,így egyik nap csak felrajzoltam másik nap festettem:) De egy délután alatt szerintem véghez lehet vinni a tervet..:)persze a kép arányától is függ,minnél nagyobb annál több idő:)
2010. nov. 3. 20:24
 5/6 anonim válasza:
Te jó ég!! Ez valami meseszép!!!!! Nagyon ügyes lehetsz!!!! :) :D
2010. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is narancssárga szobám van, és én a zongorám fölé állítottam a sarokba két nagy Marilyn képet.:)
2012. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!