Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Feher furdoszobahoz milyen...

Feher furdoszobahoz milyen kiegeszitoket ajanlotok. Esetleg linket kuldenetek? Mivel tehetnem vidamabba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi a fehér benne? Padló is? Fal van, vagy csempe? Azok is fehérek?

Ha minden fehér, akkor mindenképp valami elütő színűt választanék. Fürdőszoba szőnyegből is olyat, mint a kiegészítők. Pl. narancs, vagy élénk zöld.

2010. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
minden feher,a csempe a jarolap,wc,kagylo,zuhanyzo es elegge kicsi.
2010. nov. 26. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt sok tükröt tennék bele, ha kicsi, elképesztően növeli a térérzetet.

Színben, hát amit szeretsz. Nálunk a málnaszín és a sötétzöld a nyerő, az egyiket én szeretem, a másikat a párom.

De el tudnék képzelni citromsárga-narancssárga színeket hozzá, az elég vidám és élénk :)

2010. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fából (vagy bambuszból) készült polc, törölközőtartó, szappantartó, stb., és ehhez valamilyen általad kedvelt színből szőnyeg és törölközők. Ja, és a sok vagy nagy tükör nagyon jó ötlet!
2010. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi tavasszal újítjuk a fürdőt, nekünk is minden fehér lesz benne, kiegészítőnek zöld és sárga kiegészítők lesznek: szőnyeg, törölköző, szappantartó, wc-ülőke, stb...
2010. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha kicsi a fürdőszoba, abba a legeslegjobb, ha minden fehér, mert az növeli a térérzetet...


Egy jó nagyméretű tükör (pl a mosdó felett) nagyon jó választás lenne...


Amúgy a fehérhez minden szín megy, így könnyű a dolgod, csak válaszd ki a kedvenc színed és ilyen színből vásárolj zuhanyzófüggönyt, szeméttárolót, törülközőket, szappantartót, stb...

2010. nov. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azért nem kell minden kicsi helyiséget tükörrel burkolni!

a fürdőbe elég egy nagyobb tükör, vagy tükrös szekrény.

a fehér amúgy is tágítja a teret.

ha kicsi lenne a szobám, akkor sem tenném tele tükörrel, mert az optikai csalódástól nem lesz nagyobb a gyakorlatban.


nos, ha vidámat szeretnél, akkor ajánlom a narancsot, pinket, vagy az élénk zöldet.


pasztell szín nem olyan jó, mert elveszik a fehérben, nem elég kontrasztos.


én alapból nem szeretem a fehér csempét, olyan kórház feelingje van, én már alapból színeset rakattam a fürdőbe :D

2010. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni most már csaptelepeket is élénk színben. Kiválasztasz valami neked tetszőt, aztán veszel színben hozzá illő fürdőszobaszőnyeget, zuhanyfüggönyt, színben harmonizáló, élénk színű törölközőket, fogkefetartót stb.
2010. nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!