Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet, hogy hülyén hangzik a...

Tinker Bell kérdése:

Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdésem, de: a sötétítő függönyt mintával kifele vagy befele kell felrakni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a minta a szoba felől legyen vagy az utca felől?


Szerintem teljesen mindegy, mert vendég úgy sem látja! Ha az utca felől van, akkor azért nem mert akkor kint már sötét van, ha a szoba felől, akkor azért mert nappal össze van húzva és kötve egy szép függönydísszel. De valahogy mégis a szoba felőlit támogatom....


Kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre is!


2010. nov. 27. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mintával a szoba felé van.Mégiscsak én nézzem már a szebbik felét.:D
2010. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ez attól függ, hogy a csipkefüggöny elé vagy mögé tesszük fel. Ha elé, vagyis a szoba felé van a sötésítőfüggőny akkor a minta a szoba felé legyen mert az a szoba dísze. Ilyenkor a kisérőfüggöny szerepét is betölti. Ha viszont a csipkefüggöny mögött van, vagyis az utca felé van, akkor a minta az utca felé legyen. Én legalább is így csinálom.
2010. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a szüleidnél ez hogy nézett ki? gondolom ott is volt függöny, csak volt vmi szisztéma, h hogy tegyétek föl.


na de az én módszerem az az, hogy a sötétítő mintás felét nézem én, a simát meg a népek az utcán.

bár nem nagyon látszik, a 4. lakunk :D

a csipkefüggöny sztem elég lejárt dolog :P

2010. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Függöny az volt, de csak nappali, mert redőny volt hozzá. Itt azonban nincs redőny és ezért kell a sötétítő.

Voile függönyöm van, de a csipke is kezd újra divatba jönni!


Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 27. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!