Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy 20 négyzetméteres szobát...

Egy 20 négyzetméteres szobát mennyi pénzből lehet kihozni? (Tapéta, parketta. ) Bútorok megvannak, függönyöm bordó meg a szőnyegem is. Ágyam meg a szekrényem aranybarna. És milyen szineket használjak? A falra pl?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

a homokszín menne hozzá.

a bordó elég erős, így jó kontrasztos lenne.

2010. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az igényektől függ:

Parketta: 1000-8000Ft/nm,

tapéta: 500-10000Ft/tekercs.

2010. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis plusz költségek; aljzat kiegyenlítő, tapéta ragasztó, szegély lécek, plafonra dísz mennyezet oda is kell ugyebár díszléc kőrbe, kell styrop ragasztó és ki nyomos styrop is a léchez. És még sorolhatnám azon felmerülő költségeket amik előjönnek. Én idén össze újítottam fel egy 15nm2 es szobát, tisztasági festéssel indult hogy max apróságokkal együtt 30-35ezerből megvan. Összességében 180ezerrel zártam a dolgot, viszont megérte mert nagyon szép lett.
2010. dec. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!