Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Lakberendezés

A kérdés

Ha egy szekrényen tolóajtó van, mi az a minimum, amit ez elvesz a szekrény mélységéből?

Azaz milyen vastag minimum a tolóajtó.

2008. jan. 21. 12:08  Privát üzenet  

A válaszok

Apáéknak volt olyan,ami nagyjából egy centi vastag ha volt.Na az szépen megvetemedett.

De ha tolóajtós szekrény készíttetésére szánod rá magad,készülj fel,h borsos ára van.Nekünk a plafonig érő 2 ajtósat 160ezer körül csinálta volna meg az asztalos,erre vettünk 20 ezerért lapraszereltet,igaz 2,5 óráig raktuk össze:)

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2008. jan. 21. 16:20 Privát üzenet
Amivel én találkoztam (és tényleg masszív, jó minőségű volt), az cirka 3,5 centi lehetett.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2008. jan. 21. 17:51 Privát üzenet

Kb. 1-4 cm

Nekünk most készül, 5 méter hosszan és 2,2 m magasan! Rendes szekrény, nem beépített! 200 ezer FT!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2008. jan. 27. 17:42 Privát üzenet
Ez térveszteség max 4-5cm lehet

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2008. dec. 5. 17:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyit érhet? Egy komplett kolóniál butor. Hálószoba és előszoba 16 darabos. Francia ágy éjjeli szekrény szekrénysor ortopéd ágymatracal. Kihuzhatós előszoba kanapé 2 fotel...
Hol tudnék venni olcsón (akciósan) függönyöket (sima függönyt és sötétítőt), karnist, konyhabútort (mosogató rész, előkészítő pult és felső szekrény,3 m a hossza a konyhának), mosógépet és mikrót?
Tömörfenyő/fenyődekor szekrény sötétedik?
Milyen színt adjak a szobámnak? Jelenleg narancs szín, a szekrény sorom sötétebb citromsárga (fenyő) és én alma zöldre gondoltam.
Hány polcos egy szekrény?
Minek a kicserélése változtatja meg legjobban a helyet? Pl szekrény, burkolat, fal, stb?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Lakberendezés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!