Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan néz ki a szobátok?...

Hogyan néz ki a szobátok? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Felszeretném újítattni a szobámat,de nincs rá elég pénzünk.A barátomat pedig egyszer muszáj leszek hazahozni,csak nekem nem tetszik a szobám, így nem szeretném, hogy ő is lássa. Még nyáron volt egy olyan ötletem, hogy lila legyen a fal,be is lett festve, hát nemvolt jó ötlet! és ráadásul kék szőnyegem van hozzá :S ..Ezért kérdezem, hogy nektek milyen a szobátok és ha van pasitok, akkor mennyi idő után vittétek haza?
2011. jan. 14. 20:13
 1/8 anonim válasza:
én a barátomat 3hét után vittem haza....akkor még naon rossz anyagi állapotban voltunk, és anyámmal és a tesommal voltunk egy szobában......ezt szépen elmondtam neki emiatt ne aggodj...ha szeret veled marad ugyis nem apénz meg a szoba kinézete a léyneg:) azota ez megvéltozott lett külön szobám, bordó a fal és ien krémszinű szőnyeg van benne most nyáron lett megcsinálva és naon szép lett :) baráom cisnálta hozzáteszem.... nemszabad aggodnod amitt h mitzsol merd hazavinni baj ugysem lehet belőle:) énis szégyeltem ahogy élek meg minden, de rájöttem hogy felesleges hogyha oat találtál akit te érdekelsz és nempedig az anyagi helyzeted:)
2011. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
az lemaradt hogy 3éve vagyunk ewgyütt :)
2011. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szard má le
2011. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mondom én, hogy nem szabad lilára festeni a falat!

mostanában minden második tinilány ebbe van belebolondulva, aztán 2 év múlva meg be se bír lépni a szobájába, annyira utálja azt a színt :D


nos, sztem készítsd fel rá, h kb milyen a szobád, mondd el, hogy ez nem a végleges állapot.


én már kb 2 hét után hazavittem a barátomat (egyáltalán nem szex céljából) és vastagon lexartam, hogy kék a szobám, valamint hogy van egy igénytelen lakótársam :D

2011. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

van egy ismerősöm szintén lány,akinek a szobája egy része lila de a plafon fehér,és ez így nagyon jó és nagyon szereti.

mi is idén újítottuk fel a szobámat..halvány!!mandarin színt szerettem volna...festékszaküzletbe mentünk édesapámmal,megvettük a színt,elmondták milyen arányban kell felhígítani a kívánt színhez..sajnos túl hígítással sem halványult szóval erős narancssárga szobám van..szönyeg krémszínű.a bútorok halvány bükk színűek.galériám van az ágy pedig ott van.

nagyon sok képet raktam ki,ezért a falak sem üresek.

a barátom már azelőtt átjárt hozzám mielőtt pár lettünk..és segített a felújításban is.

2011. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a szüleimnél fehér a fal, a bútorok sima fából vannak, illetve fehérek, a padló is rendes fa (nem laminált, hanem normális padló), fehér szőnyeg, törtfehér függöny. Szerintem nagyon szép, egyáltalán nem sok a fehér, inkább olyan elegáns. Ezt még fokoztam, amikor a könyvespolc elé felraktam egy csillogó kék függönyt, hogy ne porosodjanak annyira a könyvek.

Az első pasim fél év után vittem haza, mivel más városban lakik, én ott voltam kollégista, így jött ki a lépés. Ő engem egy hét után hazavitt.

A mostanit szintén bő fél év után vittem haza, de mondjuk vele már akkor együtt laktunk :D És még a mai napig is.

2011. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel nekem a szobám olyan, mint én, nem lepne meg egy pasit sem. :D

Barackszínű a fal, tele van képekkel,firkákkal, meg egyéb dolgokkal. Ágyam az most éppen nincs olyan jó, kicsit rozoga, és egy kanapé igazából, kinyitva. Van egy nagyobb szekrényem. Íróasztalom pl nincs. :) Vagy egy ilyen nagy állópolcom, azon mindenféle van, a dezodoroktol, parfümöktöl kezdve virágcserépig..minden... Van 2 kisebb asztalom, ilyen dohányzóasztalszerűségek, roskadásig telerámolva mindennel, egy ilyen ládikám az ágyneműknek, egy fekete-fehér csíkos szőnyeg, egyébként parkettám van. :D Mindenhol minden színes kacat.. :)

18L

2011. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok

lila a szobám, rózsaszin és lila kiegészítőkkel.

még fehéren vettük a szőnyegemet, de mostanra a portol bepiszkolódott, és nincs erőm kitakarítani

és én nem szégyellném a szobámat.

még a barátom nem volt nálunk, pedig már 5 hónapja leszünk együtt lassan, de apám miatt nem hozom haza, mert olyan nincs hogy ő ne lenne itthon, és már így se csípi -.-

2011. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!