Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szinü a konyhátok, és...

Milyen szinü a konyhátok, és a többi szobátok?

Figyelt kérdés
fürdö,wc,nappali,háló,gyerekszoba meg amitek van,minden érdekel,h van kifestve...
2011. febr. 13. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:

fürdő sárga a csempe felett, a csempe narancs és sárga.

wc ezzel egyben van.

nappali narancs

háló citrom vagy inkább napsárga.

a leendő gyerekszobába majd limezöldet szeretnék. :D

2011. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden fehér.
2011. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elsö-konyhátok milyen szinü?nekem is ezek a meleg szinek jönnek be,köszi,h irtatok
2011. febr. 13. 14:03
 4/9 anonim ***** válasza:

jaj, az kimaradt :D konyha tejeskv, a falicsempe homokszín-bézs szerű, a padlat sötétbarna. imádom :D

ajánlom neked is a sötét padlót a konyhába és az előszobába, alig látszik rajta a kosz.

2011. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszike:)
2011. febr. 13. 15:46
 6/9 anonim válasza:

2 fürdő fala fehér, halványrozsaszín csempével

konyha fehér

gyerekszoba rózsaszín

nappali narancssárga

háló sárga

előszoba zöld

2011. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előszoba, konyha, fürdő fehér, az egyik szoba napsárga a másik barackszínű, a harmadik világos mogyorószínű, a falak színezete bordűrrel van elválasztva a mennyezet fehér színétől a plafontól kb 20 cm-rel lejjebb körbefuttatva.
2011. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A konyha, nappali, előszoba egy légterű, lazac-cappuccino keverék, ez olyan barnás-bézses szín, nagyon szép meleg árnyalat, imádom!

A padló fekete laminált parketta, azt is imádom!

A fürdőben a padló és 90 cm-ig a falon is sötétbarna csempe van, majd jön egy alu díszcsík és utána világosbarna csempe, a fal pedig nagyon világos tejeskávé színű. Ez is gyönyörű!

A gyerekszoba fala pisztácia zöld, a padló fehér laminált parketta.

Ugyanilyen van a hálóban, de ott a fal lilás muskátli színű, nagyon szép élénk, de nem túl harsány, inkább szexis :)

2011. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Konyha, előszoba, wc okkersárga, 8olyan mediterrán jellege van), nappali nekem a bambusz jut róla eszembe de talán lime volt a neve a festéknek, az olyan keleties beütésű. A háló meg narancsos piros, jó élénk, az nagyon jól mutat a fekete ágykerettel. a fürdőszoba még fehér, de még nem kezdtük el felújítani, mozaikcsempéket szeretnék, meg valami vibráló színt, vagy fekete- fehéret és üvegmatricával díszítem, meg ne tudom.
2011. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!