Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen alternatív megoldásokka...

Milyen alternatív megoldásokkal lehet egy képet a falra felrakni?

Figyelt kérdés
44x35-ös kép. Nem keretben raknám fel, de nem is rajzszegekkel, hogyan lehetne még? Valami kreatív ötletetek van? Linkelhettek is, köszi:-)
2011. febr. 6. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"kétoldalas" öntapadó szalag
2011. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni olyan gyurma szerű ragasztót, amiből csak le kell csippentened egy kicsit, és felragasztani vele a falra a képet. Ha el akarod távolítani, nem szedi le a festéket. A menyem is azzal ragaszt fel a falra szinte mindent a panel lakásban, a gyerekszobában.
2011. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de vmi kreatívabb nincsen? :-) A falat nem sajnálom, úgyis elég lyukas már, és régen is volt festve, nemsokára úgyis kell majd...Csak nem akartam ilyen hagyományos módszereket...
2011. febr. 7. 10:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen anyagból van a képed? Ha vastagabb karton, akkor tehetsz rá a szobád stílusához illő láncot, zsinórt, dekorszalagot is. Ha vékonyabb, papír, akkor nem fog elbírni semmit, keret nélkül és marad a kétoldalas v. a gyurmaragasztó. Mi szól a keret ellen?
2011. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom elképzelni keretben a képet, mert a többi kép a falon vagy fellógatva van, vagy rajzszöggel, de ez kisebb, mint azok, lógatva nem biztos, h olyan jól nézne ki, bár a papírja nem vékony annyira...és a kép egy fehér keretben van a képen...így duplakeretet kapna a kép bekeretezve...
2011. febr. 8. 14:10
 6/11 anonim válasza:
100%
Kivagtunk egy fat.A torzsbol lefureszeltettem egy fel metert.azt felcikkeztem mint(mint a sargarepat:).A szelein megmaradt a fa kerge,a masik szelet lekerekitettem valahogy igy~.HA egy kicsit szarad raragasztottam a kepet,hogy a szelei azert 10 cmre kilatszodjanak.lelakkoztam,es fel a falra.D szerintem nezz be egy dekor uzletbe mert tuti,hogy keszen is lehet kapni.
2011. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ez pl egy jó ötlet.
2011. febr. 8. 14:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ragaszd egy hungarocell táblára. esetleg a képet körbedekorálhatod valami rusztikus cuccal, ami harmonizál vele. pl a kép köré húzol egy 3-4 cm lakkszerű ragasztót, és azt leszórod kavicszúzalékkal, vagy színes

homokkal. csak példák...aztán az egész "műalkotást" felragasztod a falra. térhatású lesz.

2011. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogkrémmel való felragasztás? Nagy kárt nem okoz egyik felületen sem.
2011. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát a hungarocelos megoldás jobban tetszik. Fogkrém? A falra?
2011. febr. 9. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!