Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tini lányok! Milyen a szobátok?

Tini lányok! Milyen a szobátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Halvány zöld, halvány sárga csíkokkal. A bútorok fenyőből készültek, a függönyöm és a szőnyegem is zöld színű. Van egy teknős akváriumom és gitár, különböző indiai stílusú, impresszionista képek vannak kiállítva. És a személyes cucc: nyakláncok, sálak, táskák, cipőrajzok, amiket én csináltam, egy-két csokipapír kirakva, fülbevaló-tartófa, pici dobozkák, könyvek, cipők. Fényképek rólam és a barátnőimről, az életről, amiket csinálok a mindennapokban, és a gyerekkori képeim.


15/L

2011. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Kávébarna színű a falam. Bútoraim feketét, ill. fekete-fehérek. Egy ágy(kétszemélyes), egy jó nagy íróasztal, egy nyitott polcszekrény,egy zárt könyvespolc, egy ruhásszekrény, egy toalett asztal és egy kutyafekhely.. meg egy fehér szőnyeg. Nincs túl sok dísz kitéve, jobban szeretem az egyszerűbb, de szebb dolgokat, értelmetlen dolgokat nem tartok meg, szeretem a rendet. Pár kaktusz van kitéve a polcokra és az íróasztalomra a laptop és a tankönyvek mellé.. Nagyjából ennyi. :)
2011. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
91%
Előző vagyok, lehagytam: 17/L
2011. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Barackszínű (idén fogok festeni lilára), az ágy és az íróasztal fenyő, a többi szekrény sötétbarna.

Van egy gép, tévé, nyomtató, minihifi, DVD, a DVD házimozis hangszórói szerte a szobában, fekete ikeás szőnyeg, kék kanapé, baldachin, sárga-kék polcok, sok poszter

2011. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztos szep szobatok lehet :) az enyem is hasonlo mint az elso valaszolonak.Megy a zold kezecske :) Am meg johetnek valaszok :D
2011. febr. 2. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én szobám halvány lila színű. Van egy szép nagy franciaágyam, ilyen pöttyös ágyneműhuzata van, színes, és lila színű szíves párnával (2db) Van egy szőnyegem ami szép bársonyos és fehéres valamilyen fura mintákkal az is lila. Van egy rész ahol a sminkeket tárolom és ahol sminkelek,tükörrel. Mellete van egy nagy tükrös ruhás szekrény. A falon inkább közös képek vannak a barátommal, megszerkesztve szépen, meg a kutyámról képek. Van a szobámba egy tv,xbox360 meg egy dvd.
2011. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Nincsen szobám sajnos :/
2011. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az enyém kék szinű, sárga szőnyeggel. van egy nagy franciaágyam halálfejes takaróval. az ablakok elég picik de jóaz. van egy iróasztal,ruhásszekrény 2 db, tv, gép:)
2011. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lilla
2020. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!