Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dormeo fedőmatracon (3,5 cm...

Dormeo fedőmatracon (3,5 cm vastag) egészséges hosszútávon is aludni, vagy csak ideiglenes matracnak szolgál?

Figyelt kérdés
Most készülök venni ilyen matracot. Azért ezt akarom megvenni, mert olyan helyre kell, ahol csak maximum 3,5 cm vastagságú matrac lenne megfelelő. Viszont még csak interneten olvastam róla. Lehet ezen akár évekig, azaz hosszútávon is aludni, vagy inkább ideiglenes matracként szolgál?
2009. aug. 22. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
hát igaz elég későn válaszolok már a kérdésedre de én is hasonló cipőben vagyok, egy ilyne fedőmatracot szeretnék venni. szerintem ez jó hosszú távon is. te azóta megvetted vagy hogy döntöttél? és ha igen milyeneke a tapasztalataid róla?
2009. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, vettem fedőmatracot, de végül nem Dormeot, mert az nem volt szimpatikus. (Egyébként Dormeot a Baumax-ban találtam, illetve a Cora-ban is van most akcióban, azt hiszem.) Szóval egy másik típust vettem, a Jysk áruházban, az a márkaneve, hogy Dreamzone. Ugyanúgy fedőmatrac, csak éppen 5 centi vastag és szerintem masszívabb.
2009. szept. 7. 00:25
 3/5 anonim ***** válasza:

nem mai kérdés, de hátha tudok segíteni ezzel valakinek.

Nekem dormeo fedő matracom van.. csak annyit tudok rá mondani, hogy a Top Shop-nak megint sikerül átvernie. (pedig nem rendelek valami gyakran)

Kihúzhatós kanapén alszok, de nem hogy jobb lett volna azóta mióta a matracot használom, talán még rosszabb is. :S

Senkinek nem ajánlom!

2010. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hasonló a helyzet. Azóta, amióta írtam a kérdést, a fenti matracon alszok, de sokszor borzalmasan fáj a hátam. Éppen most készülök egy rendes matracot venni, ami keményebb, és rugalmasabb. Szóval elég volt belőle, egy rablás volt, amennyibe került. Ha 5000 ft lett volna, még azt mondanám, hagyján, de így?!

2010. júl. 29. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor ez valóban egy kalap kaka? remek...Akkor én sem veszek már ilyet
2010. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!