Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a rovarcsapda...

Mennyire hatásos a rovarcsapda? Használja valaki a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés

2 éves a kislányom és pár hét múlva születik meg a kistesó. Sajnos a szúnyogháló ellenére minden este beszökik valahogy a lépcsőházból 3-4 szúnyog. Mivel a védőnő a kistesó miatt nem ajánlja az elektromos riasztót (éjszakára meg nem akarom bekenni semmivel a gyerekeket) ezért gondoltunk a rovarcsapdára (aminek kék fény van a belsejében és elméletileg odavonzza a szúnyogot). Használ valaki ilyet? Mennyire hatásos?


Előre is köszi a választ!


2010. júl. 1. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ilyen van (csak lila a fénye, nem tudom mi a különbség), hatásos. Persze ha van más fényforrás, akkor a szúnyog oda megy.. Éjjel, mikor nem megy a tévé, kinyírja a vérszívókat.
2010. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi, szerintem a kék vagy lila fény ugyanaz lehet...

Valaki más esetleg használ még ilyet? Jobb lenne több véleményt is olvasni... :-)

2010. júl. 5. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

2 hete vettem és, tényleg jó! A sötét szobában magához vonza a szúnyogokat! Tescoban most 1990.-!

2010. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!