Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az almazöld szobámhoz milyen...

Az almazöld szobámhoz milyen dekoráció illene? Jó ötletek?

Figyelt kérdés

Igazából kicsi a szobám,szóval érdekelne minden,hogy ti hogyan rendeznétek be.Gondolom olyanokat amik feltétlenül kellenek és szükségesek.Pl.: ágy,szekrény,íróasztal...

ezeket tartom a fontosabbaknak.

15 éves lány vagyok.Tv-t nem nagyon szeretnék (most van) de ki akarom vitetni,mivel ahhoz külön tartó kell (szekrény) amin lesz.És ez sok helyet foglal.+ a híreket tesómnál is meg tudom nézni.

A falak igazából pucérok,főleg az ágyam melletti fal.Tudtok valami ötletet amiben ez a kicsi szoba nem lesz túlzsúfolt?Mit ne tegyek?Mit tegyek?

A falra stb..

előre is köszönöm:)


2011. ápr. 19. 20:55
 1/6 Darcy01 ***** válasza:
100%

Szerintem a zöld színű falfestéshez nagyon jól mutatnak a sötétbarna kiegészítők. Pl. virágcserép, képkeretek.


Nekem nagyon tetszik a következő: régi, fekete-fehér családi fotókat kitenni a falra különböző méretű képkeretekben. Pl. az Ikeában nagyon olcsón tudsz venni natúr fa színű képkereteket, és bármilyen színűre le tudod festeni.

2011. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nekem nagyon tetszenek az erős kontrasztok, mert kicsit nagyítják a teret.

A kiegészítők legyenek sötétzöldek, barnák, sárgák, vagy fehérek.

Gondolok itt a függönyre, párnákra, ágytakaróra. Ez egyből odavonzza a tekintetet, és eltereli a falról.

A falra képet ajánlanék, vagy parafatáblát, ahova fényképeket is fel tudsz szúrni.

2011. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha kicsi a szobád,"tágíthatod"a teret egy nagy méretű tükörrel,kerettel vagy anélkül.A zöld szín nyugtató hatását növelheted néhány hangulatos gyertyával,mécsessel,stb.A Szinekkel óvatosan bánj,a sok szín vibrációja ugyanis nyugtalanságot kelt.Legyen egy uralkodó szín ami harmóniában van az almazölddel.Ez köszönjön vissza apró kiegészítők formájában több helyről is!
2011. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) ment a zöld jelecske.Majd szét nézek az Ikeában :p a narancssárga is illene?

A tükör jó ötlet:) terveztem én is:D

2011. ápr. 20. 15:21
 5/6 Darcy01 ***** válasza:

Én nem választanék narancssárga kiegészítőket.

A egy erős szín (a zöld) az uralkodó a szobádban, így szerintem "lágyabb" színű dolgok illenek hozzá jobban. Pl. barna, bézs, törtfehér.


Nekem sötétbarna és bézs színű bútoraim vannak és gondolkodom rajta, hogy majd egyszer zöldre festetem a falakat:-)

2011. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben:D köszi:)
2011. ápr. 20. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!