Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet mostanában ilyen,...

Hol lehet mostanában ilyen, vagy ehhez hasonló ágyat venni FEHÉR színben? Passzolni fog a szobámhoz?

Figyelt kérdés

[link]

Úgy tűnik végre összejött a pénzem egy kis szobaátalakításra és ebbe beletartozik egy új ágy és egy festés és úgy gondoltam, hogyha veszek egy ilyet fehérben, a falat pedig bordóra festem úgy, hogy felül fehér és a falon színes csíkok futnak végig (babakék, sötétkék, bordó, narancs, citrom, fehér), akkor az úgy tök jól fog kinézni. A többi bútorom fehér és króm, a függönyöm pedig narancssárga. Mit gondoltok?


(Megjegyezném, hogy nem riadok vissza semmilyen színtől, leszámítva a tűzpirosat, mert azt egyenesen utálom.)


A válaszokat előre is köszönöm! :)


2011. jún. 18. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
-megkérdezed a belinkeltnél, hogy van-e nekik fehér ;)
2011. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bordó-fehér-babakék-citrom? Jézus :o A kevesebb, néha több :)

Szerintem vegyél bordó ágyat, legyen világos (de ne fehér) falad. Az teret növel, a bordón ágyon pedig nem látszik a kosz. :) De ez csak az én véleményem, amiben te jól éreznéd magad, olyat csináltass és vegyél :D

2011. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem túl vastag csíkokra gondoltam. Kb. 0.5-1 centis. Van egy ilyen ágytakaróm és azért gondoltam erre, mert azon nagyon tetszik. :D
2011. jún. 18. 16:14
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] megtaláltam! :D
2011. jún. 18. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ágyat vegyél, ne kanapét, mert megsínyli a derekad.
2011. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!