Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan és mivel lehet leghaték...

Hogyan és mivel lehet leghatékonyabban kivenni a dohos szagot egy használt ágy matracából?

Figyelt kérdés
Rugós a matrac nem mosható.
2011. ápr. 23. 23:25
 1/3 anonim válasza:
86%
kiteszed a levegöre néhány napra utánna kicsit megtisztitod pl megsikálod h ne legyen koszos se :)
2011. ápr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Kipróbálom!
2011. ápr. 23. 23:35
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem kaphatók matractisztítók. Ilyen spray-re gondolok vagy fújósra, mint az ablaktisztító.


Ez elvileg a baktériumok ellen is jó és illatosít is. Én mindig csak készültem venni, mert hallottam róla de biztos lehet kapni.


Ezzel jól befújod mindenhol aztán kiteszed a levegőre, lehetőleg meleg időben a napra. Ilyenkor kint lehet reggeltől késő délutánig (este ne hagyd kint mert egy idő után csak magába szívja a nedvességet és nyirkos lesz)

kb. amíg süt a nap.

Meleg időben egy délután alatt megvan.


Ez nyilván nehéz így a ruhaszárító kötelekre nem tudod ráfektetni, de ha van egy kerti padotok van hintaágy vagy akár egy asztal akkor arra is teheted. Ha nincs akkor műanyag rekeszekre is lehet tenni.

Szerintem nagyjából töröld át amire teszed aztán teríts rá egy nagy lepedőt vagy valamit és úgy a matracot. Mamám mindig így csinálta a párnákkal :)


Továbbá majd időnként nézz ki, mert a macskák előszeretettel fekszenek rá ilyesmire. Akármilyen macskák, a szomszédé is.

2011. ápr. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!