Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudnám ezt eladni? Hogyan?...

Hol tudnám ezt eladni? Hogyan? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Vaterán már árulom, még hozzá szerintem eléggé olcsón, ahhoz képest nem nagy sikerrel.


Ajándékba kaptam egy kedves rokonomtól, de sajnos nem állok olyan anyagi helyzetben, hogy megengedhessem magamnak, hogy megtartsam!


Teljesen új searchlight 8819-9 CC mennyezeti lámpa HIHETETLEN ÁRON!


HIHETELEN áron árulom, mert szeretnék pénzhez jutni hamar! Neten persze meglehet nézni eredeti árában is a terméket. Legolcsóbban 150.000 Ft körül mozog az ára!

Én 60 E Ft-ért árulom, és a postaköltség ingyen lenne!!!


[link]


Hogyan kéne túladnom rajta?


2011. ápr. 25. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát... oké, hogy a bolti ár fele, de azért szerintem nem sokan vesznek ennyiért csillárt. Vagy ha igen, ők nem az internetet böngészik, pláne nem az 1000Ft-os postaköltségen fognak kiakadni.

Én is árultam már cuccokat a bolti ár töredékéére, harmadáron, ötödáron és évekbe telt míg valaki megvette. De legalább sikerült eladni.

Szóval kitartást! Előbb-utóbb csak jön valaki, akinek pont ilyen kell. De arra nem biztos, hogy sok esély van, hogy hamar pénzt látsz belőle.


Amúgy mért nem engedheted meg, hogy megtartsd? Ha ajándékba kaptad, pénzedbe nem került. Azért meg nem kér pénzt, hogy a plafonról lógjon. Világítani meg így is, úgy is kell valamivel. :)

2011. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Parasztházban lakok. Egyrészt nem illik ide, másrészt van lámpám. És feleslegesen minek tartogassak itthon egy ilyet, mikor hónap végén van, hogy kajára is alig van?

Szükség van a pénzre. Ezért szeretném eladni, hogy pénzt lássak belőle, mert erre nincs szükségem, viszont a számlák befizetéssére, és ételre igen.

2011. ápr. 25. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:

huu, tényleg nagyon vagány cucc. :D és parasztházba tényleg nem igazán illik :D

szerinted hirdesd minél több helyen, előbb-utóbb csak ráharap valaki.

2011. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oké, így már értem.
2011. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Én a Vaterán árult cuccaimat megosztom a Facebook-on, és az Iwiw-en is. Hadd lássák az ismerősök is. Persze, ha az is láthatja, akitől kaptad, és ezt nem szeretnéd, akkor ne tedd közszemlére.


manju

2011. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
HISZ ÉN PONT ILYET KERESEK!!!!! ÍRJ PRIVÁTOT, alkudás van
2011. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!