Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség! Hogyan tudok vaterán...

Segítség! Hogyan tudok vaterán eladni?

Figyelt kérdés
Rámentem, hogy eladni szeretnék, beírtam a bankszámlaszámomat, és azt a 100Ft-ot hogyan kell utalni? banki átutalással? vagy lehet internetről is?
2011. jún. 22. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemész a bankodba de előtte leírod a vaterának a bankszámlaszámát és akkor mondod az ügyintézőnek, hogy erre a számla szeretnél átutalni 100 ft-ot :D Csak ügyelj arra, hogy azért a számládon ott legyen az a 100 ft.
2011. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma csináltattam bankszámlát, de nem volt arról szó, hogy akarok-e pénzt rárakni.. Úgy is lehet ha odaadom a 100-ast, és úgy utalja? amíg nem volt bankszámlám mindig úgy csináltam..
2011. jún. 22. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel van átutalási díj ezért még számolj rá kb 150 Ft- ot.


Ezt nem tudod megoldani úgy hogy a másik (címzett) bankjában fizeted be mert itt a te bankszámlaszámod valódisága a lényeg.

2011. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem:) köszönöm.. :)
2011. jún. 22. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én se úgy értettem, hogy a sajátodra rakja rá.. de ha nincs rajta pénz akkor beviszel mondjuk egy 500-ast, (nem tudom mennyi az utalási díj) és akkor rárakja a számládra és átutalja a vaterának.
2011. jún. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!