Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A fehér konyhabutor nagyon...

A fehér konyhabutor nagyon kényes? Érdemes olyat venni? Milyen szinü fal, csempe és járolap ilik hozzá?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A fehérhez bármilyen szín jó, de aztán takaríthatod ezerrel, mert minden kis koszfolt meg fog rajta látszani. Szerintem.
2011. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Vidd az enyém

De komolyan

minden egyes nap megbánom,állandóan koszos ,minden meglátszik rajta

ha lenne pénzem ujra,sziven szerint mindenestül kidobnám,beleértve a fehér tűzhelyet,fehér mosogatót és fehér hűtőt.

de eladhatatlan,ide lett tervezve

De ha egyszer felhuzom magam,lefestem barnára:)


meg ne vedd,hacsak nem az a nagy álmod hogy minden nap áttörölhesd:)


egyébként minden szin illik hozzá,nekem bordó és méregzöld dolgaim vannak hozzá

2011. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek....:-( A páromnak nagyon tetszik egy fehér konyhabutor,nekem is azért de semmi időm nekem azt naponta takaritani 2 kisgyerek mellett,egy hét szobás házban...
2011. máj. 23. 20:03
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok

én 1 nagyobb gyerekkel 80négyzetméteres lakásban sem győzöm takaritani,pedig tényleg nem vagyok tisztaságmániás...


(párod fogja takaritani is vagy csak a szine tetszik neki?:))

2011. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát....nemtudom. Ha irásba adja hogy fogja talán bevállalom:-)
2011. máj. 23. 20:17
 6/18 A kérdező kommentje:
Persze még várok véleményeket!
2011. máj. 23. 20:19
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A miénk ugyan nem fehér, de tojáshéj szín és fa színű. Pont jó, mert világos is és nem látszik meg rajta minden. Azt hozzá tenném, hogy matt és nem fényes felületű, amin minden ujjlenyomat látszik.
2011. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem, az enyém fehér. Szép réz kiegészítőket vettem hozzá, elegáns valamennyien szeretjük a konyhát. Takarítani könnyű, puha rongyra kis hipót teszek és azzal áttörlöm. Világos, jó közérzetet sugároz, nem bántam meg, hogy fehéret választottam. A fal is fehér, halványszürke csempékkel. Nagy üvegszekrényeket vegyél, az üvegesek sokkal szebben mutatnak, mint a zártak! A föntiek mind üvegesek, a lentiek zártak. Nézzél meg előtte több konyhát, mindenesetre világosat válassz, ne sötétet, mert az iszonyúan nyomasztó lesz egy idő után.
2011. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

nekünk régen volt fehér konyhabútorunk. ez volt a legolcsóbb, ki kellett már cserélni azt a régi házgyári fost, anyumnak meg erre volt pénze, egyszerű, matt bútorlapból volt, de minden látszott rajta.


én nem ajánlom.


a mostani konyhabútorom nagyon hasonlít ehhez: [link]

fogantyúk, szín, design.


nekem nagyon tetszik, és másnak is. takarítani is könnyebb, mint a fehéret, és legalább nem olyan egyhangú.


a csempe bézs, a járólap sötétbarna. ez is nagyon jó döntés volt, mivel nem látszik rajta minden kis kosz :D

2011. máj. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,várok még további hozzászólásokat! Az IKEA-s konyhabutorokról mi a véleményetek,ott néztünk ki egy fehéret.
2011. máj. 24. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!