Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A fehér konyhabutor nagyon...

A fehér konyhabutor nagyon kényes? Érdemes olyat venni? Milyen szinü fal, csempe és járolap ilik hozzá?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 18:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem úgy is megoldhatod, ha mindenképp ragaszkodik a párod a fehérhez, hogy csak a front fehér, a munkalap pedig valamilyen más szín, esetleg valamilyen mintával, azon nem látszik minden porszem. a mosogatóból én a gránitot ajánlom, én azért vettem ilyet, mert a krómot anyukám minden nap tisztogatja, feleslegesen..


gondolj bele, a front simán lehet kényesebb anyag, ami szép, mert az nem használódik, nem fogdosod össze, mert van rajta fogantyú ugye. nekem fekete magasfényű frontom van, azon minden ujjlenyomat meglátszódik, de elég pár naponta megtörölgetni, bár az is igaz, hogy nálunk nincs gyerek.. :)

2011. máj. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk calvados színű van és azon is ugyanúgy meglátszik mindenféle kosz. Én meg már azt bánom, hogy nem egy fehéret válaszottam. Már mindegy lett volna amennyit takarítom minden nap. :)
2011. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát én szivem szerint akkor azt hiszem a barna mellett maradnék...
2011. máj. 29. 07:59
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Fű, már ezer éves a kérdés :) De azért írok mellé..


Nekem minden vágyam a fehér konyhabútor volt!El sem tudtam volna képzelni másmilyet.. végülis, olyan is lett. Nem hófehér, hanem kicsit csontfehér, tömör fa munkapulttal. (az pedig közép barna árnyalatú)


Én abszolút nem bántam meg !!! Mindenki riogatott, h majd állandóan suvickolhatom. Az enyém is matt, így tényleg nem sok minden látszik meg rajta!

Lehet, h többször át kell törölni, mint egy sötét barnát, de nekem akkor is megéri, mert imádom a fehér konyhabútorunkat!

2012. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
koszi:-)
2012. júl. 12. 18:25
 16/18 anonim válasza:
Soha nem veszek többé fehér konyhabútort.. A gőz meg a cigi füst..Nem győzőm sikálni különböző vegyszerekkel...Hamar besárgul..
2014. jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

"Soha nem veszek többé fehér konyhabútort.. A gőz meg a cigi füst..Nem győzőm sikálni különböző vegyszerekkel...Hamar besárgul.."


Intelligens :D

Nehogy a bagózással hagyj fel! ;)


Nekünk magasfényű fehér elemeket tartalmaz a bútor, de semmi nem marad meg rajta, még ujjlenyomat sem. Ahogy a fehér sütőn sem. Az indukciós főzőlapon már kicsit jobban meglátszik, de ennyire még az inoxot se könnyű takarítani, mint a sima üvegfelületet.

Szüleimnél teljesen fehér (nem magasfényű) bútor van, de azért ők se naponta takarítják és már vagy 15éves. Azon azért látszik, hogy nem mai darab, bár egy alapos sikálás után mindig szinte új.


Ez is olyan hiszti, mint a laminált padlót ne tegyünk a konyhába. Abszolút semmi gond vele. Egy 15éve, legolcsóbb lapokból lerakott padlónak csak azon a részen kezdett kicsit hullámosodni a széle, ahol a macska tálja van és folyton kilögyböli a vizet. De azt is csak akkor látja az ember, ha nagyon megnézi.

2015. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem nem érzékenyebb, mint a többi szín. Pl. a feketén sokkal jobban látszik a por, főleg, ha tükrös!
2016. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!