Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valakinek ilyen vagy...

Van valakinek ilyen vagy hasonló ikeás ágya?

Figyelt kérdés

[link]


A kislányomnak szeretnénk ilyet, és érdekelne mások véleménye, tapasztalata.


2011. máj. 27. 14:15
 1/7 anonim válasza:
26%
Nekem nincs tapasztalatom, de szerintem ez végülis attól is függ hogy hány éves a gyerek. Mert ha még kicsi akkor én mindenképpen valami fa ágyat választanék neki. Az természetesebb lenne.
2011. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

uhh. beraknád szegény kislányt abba a vasrácsba?

bocs, én nagyon nem szeretem a kovácsoltvasat.

kiskoromban fenyő ágyam volt, és nagyon szerettem.

az ikeában biztosan van olyan is. emberközelibb, természetesebb anyag.

2011. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az enyemnek ilyen van csak feher. semmi gond nincs vele, konnyen tisztithato. vasracs, persze.
2011. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a fa ágy természetesebb, csak ha fehérre festettet akarnék nem tudnám megfizetni, ezt pedig lefesteném fehérre és kész. A szobába mindenképpen fehér ágy kívánkozik többi bútor miatt.
2011. máj. 28. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon világos fenyő ágyam van, ugyanaz 5 éves korom óta (most leszek 14) és imádom. Ötévesen kicsit nagy volt rajta aludni, de élveztem, most meg belenőttem... :D

Nekem is fehér falam volt, majd átfestettem barackszínre , és a fehérhez is illett! Szerintem egy ilyen vas ágy szép, nagyon, de nem praktikus. ha kicsi a gyerke, beverhezi a fejét.

Én speciel azért nem viselnék el egy ilyen ágyat, mert a falhoz fordulva alszom és ki akar odabújni egy hideg vas rácshoz? Meg ha forglódós agyerek beverheti a fogát, orrát.

Nem lebeszélni akarlak, de te kérdezted a véleményem :S

2011. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy fa ágyat is ugyanúgy be tudsz festeni fehérre, mint egy ilyen ormótlan vasat.

miből gondoltad, h könnyebb a fémet festeni, mint a fát???

2011. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel az ággyal nincsen semmi gond. Egy kis kreativitással nagyon széppé és hangulatossá lehet tenni. Kell bele egy nagyon kényelmes matrac, és néhány díszpárna... :)
2011. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!